Neler Yeni

Amerikadan bilgisayar parçaları getirmek

I34RTU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bartu Kabil
Amerikadan gelirken ekran kartı, ssd, psu, işlemci, anakart, ram ve sıvı soğutucu getireceğim. Gelirken hepsinden birer tane getiricem. Kutularından çıkarıp patpatlara sarıp mı getireyim yada süngere, yoksa direkt kutularıyla mı? Ek vergi gibi sorunlar olur mu? Gümrükte takılır mı? 3 kişiyiz bazı parçaları arkadaşlarımın valizine dağıtabilirim. Kabin bagajına mı koysam yoksa valizle mi koysam?

Ekler

• IMG_3890.jpeg
    IMG_3890.jpeg
    227 KB · Hit: 34
  • IMG_3891.jpeg
    IMG_3891.jpeg
    176.8 KB · Hit: 27
  • IMG_3892.jpeg
    IMG_3892.jpeg
    406.6 KB · Hit: 25
  • IMG_3893.jpeg
    IMG_3893.jpeg
    206.9 KB · Hit: 26

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Konudan bağımsız soracağım, hangi siteden sipariş veriyorsunuz? Benim arkadaşım da washington taraflarında onunla ben de bir kaç parça getirteceğim.

Ben de ram işlemi ankart getirmesini isteyeceğim, yüksek ihtimalle anakartı patpata sarıp kıyafetlerinin arasına koymasını isteyeceğim, işlemci ile ramleri de direkt kutudan çıkartıp el valizine atabilir.

I34RTU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bartu Kabil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konudan bağımsız soracağım, hangi siteden sipariş veriyorsunuz? Benim arkadaşım da washington taraflarında onunla ben de bir kaç parça getirteceğim.

Ben de ram işlemi ankart getirmesini isteyeceğim, yüksek ihtimalle anakartı patpata sarıp kıyafetlerinin arasına koymasını isteyeceğim, işlemci ile ramleri de direkt kutudan çıkartıp el valizine atabilir.
Microcenterdan alacağım, sipariş konusunda kendimde alabilirim, eve siparişde verebilirim henüz bilmiyorum. Sana önerim eğer o dediğin 3 ünü alacaksan Microcenterdan bundle ları var, mesela ryzen 7800x3d 350 dolarken bundle ile 200 dolara geliyo yada anakart 200 den 175 e vs.

Top Bottom