Neler Yeni

Anakart görüntü vermiyor

abraxis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Halil Kutlar
Sa gigabyte h610m-h anakart elektrik alıyor işlemci ısınıyor fanlar dönüyor ama görüntü vermiyor sizce neden.
Ekran kartı ram ssd yi başka anakarta taktım görüntü verdi yani o parçalar sağlam.

Rediron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mert Aldemir
İlgilendiği Kategoriler
Sorunlar
Sa gigabyte h610m-h anakart elektrik alıyor işlemci ısınıyor fanlar dönüyor ama görüntü vermiyor sizce neden.
Ekran kartı ram ssd yi başka anakarta taktım görüntü verdi yani o parçalar sağlam.
Kabloyu ekran kartına takıp görüntü almaya çalışıyorsunuz değil mi?

abraxis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Halil Kutlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartında da vermedi işlemcinin kendi graik biriminde de vermedi

Rediron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mert Aldemir
İlgilendiği Kategoriler
Sorunlar
Ekran kartında da vermedi işlemcinin kendi graik biriminde de vermedi
Daha önce çalışıyor muydu? Yeni mi topladınız? Aynı durumu ben pc temizliği yaptıktan sonra yaşıyorum. Anakartta statik elektrik birikiyor. Eğer açarsan göruntü gelmiyor ve fanlar dönüyor. Pcyi kapayıp, fişini çekiyorum. Açma tuşuna 30 sn falan basıyorum, ne kadar uzun o kadar iyi elektriğin boşalması için. Genelde açılıyor. Açılmaz yine aynısını yapıp 1 saat kendi haline bırakıyorum. Yeni topladıysanız, anakartla çok haşır neşir olduysanız belki statik elektrik olmuştur. Ön panel bağlantılarını da kontrol edin, onlarda yanlış takılırsa sistem açılmaz veya kalır böyle.

abraxis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Halil Kutlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce çalışıyor muydu? Yeni mi topladınız? Aynı durumu ben pc temizliği yaptıktan sonra yaşıyorum. Anakartta statik elektrik birikiyor. Eğer açarsan göruntü gelmiyor ve fanlar dönüyor. Pcyi kapayıp, fişini çekiyorum. Açma tuşuna 30 sn falan basıyorum, ne kadar uzun o kadar iyi elektriğin boşalması için. Genelde açılıyor. Açılmaz yine aynısını yapıp 1 saat kendi haline bırakıyorum. Yeni topladıysanız, anakartla çok haşır neşir olduysanız belki statik elektrik olmuştur. Ön panel bağlantılarını da kontrol edin, onlarda yanlış takılırsa sistem açılmaz veya kalır böyle.
Sistem 9 aylık felan statik den olacağını sanmıyorum statiği alıp denedim aynı sorun bağlantıları da doğru tek tek kontrol ettim çok garip bişey

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,885
Üyeler
141,200
Son üye
RoLLyS
Top Bottom