Neler Yeni

ANAKART SEÇİMİ YARDIM

leoaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,259
İsim
Murat Orhan
Merhaba R5 5600 İşlemci 2x8 3200mhz cl16 ram alacağım anakart olarak f/p olarak bu ikisi arasında gidip geliyorum beni aydınlatıcak olanlar varlı sevinirim. bütçem bu kadar.

biraz daha arttırıp bunu al

faz değerleri bir nebze daha yüksek daha iyi olacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca PCle 4.0

leoaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
biraz daha arttırıp bunu al

faz değerleri bir nebze daha yüksek daha iyi olacaktır.

Ayrıca PCle 4.0
hocam asrock daha önce hiç kullanmadım bildigi markaları tercih yapmak istiyorum attıklarımdan bana bilginizle bir yorum yaparmısınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,259
İsim
Murat Orhan
hocam asrock daha önce hiç kullanmadım bildigi markaları tercih yapmak istiyorum attıklarımdan bana bilginizle bir yorum yaparmısınız
ikisi de kötü bir tercih olacaktır bu fiyata asrock varken. Güzel ve iyi bir marka sorun yaşamazsın kesinlikle.

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
Doğan gelişigüzel
2 side aynı b450 biri asus 3 yıl garantisi var biri gigabyte ben 5 yıldır kullanıyorum gigabyte markasından memnunum ama arkadaşın attığı b550 alırsan daha iyi olur az bi fark var ama pcle 4,0 ve güncel faz değeri olan yeni nesil için daha iyi olcaktır asrock markası asus kadar iyi merak etmeyin markada problem olmaz

leoaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikisi de kötü bir tercih olacaktır bu fiyata asrock varken. Güzel ve iyi bir marka sorun yaşamazsın kesinlikle.
2 side aynı b450 biri asus 3 yıl garantisi var biri gigabyte ben 5 yıldır kullanıyorum gigabyte markasından memnunum ama arkadaşın attığı b550 alırsan daha iyi olur az bi fark var ama pcle 4,0 ve güncel faz değeri olan yeni nesil için daha iyi olcaktır asrock markası asus kadar iyi merak etmeyin markada problem olmaz
peki dostlarım dediğiniz gibi güncel ve değerler yüksek ise tercihim ondan yana olacaktır son olarak iki link bırakıyorum gençler zaten abdullahın birlikte iş yaptığı bir yer ben duymadığım için hangisinden alırsam ilerde sorun yaşamam.

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
Doğan gelişigüzel
peki dostlarım dediğiniz gibi güncel ve değerler yüksek ise tercihim ondan yana olacaktır son olarak iki link bırakıyorum gençler zaten abdullahın birlikte iş yaptığı bir yer ben duymadığım için hangisinden alırsam ilerde sorun yaşamam.

ucuz olanı al geç dostum problem olmaz sağlam firma hepsi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,259
İsim
Murat Orhan

Gençerden al

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
Doğan gelişigüzel
tamamdır hocam teşekkür ederim son olarak r5 5600 için ek bir bios güncellemesi yapmayacağım değil mi ?
500 serisi için yapılmıyor diye biliyorum ama emin değilim arkadaşa geçen sistem kurduk gigabyte a520 5600 taktık direkt açıldı sistem asrock için bilgim yok ama 5, nesil bioslu destekli geliyor olması lazım 500 chipsetlerin

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru