Neler Yeni

Yardım Anakarta Yanlış Bios Yükledim Bilgisayar Açılmıyor

emrhnkya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Kaya
Anakartım Foxconn G41MXE/G41MXE-K modeli, bu anakarta yanlış bios Yükledim ve pc açılmıyor, bios pilini değiştirsem düzelir mi ya da bi öneriniz var mı?

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
Anakartım Foxconn G41MXE/G41MXE-K modeli, bu anakarta yanlış bios Yükledim ve pc açılmıyor, bios pilini değiştirsem düzelir mi ya da bi öneriniz var mı?
Bios pili sadece bios ayarlarını sıfırlamak için kullanılır. anakarta aparat ile yeni bir yazılım atılması ya da fabrika sürümüne düşürülmesi şart. mahalle bilgisayarcıları bile yapabiliyor bu işlemi fakat ne kadar güvenilir bilemem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Yalabileceğin hiçbirşey yok geçmiş olsun.

emrhnkya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios pili sadece bios ayarlarını sıfırlamak için kullanılır. anakarta aparat ile yeni bir yazılım atılması ya da fabrika sürümüne düşürülmesi şart. mahalle bilgisayarcıları bile yapabiliyor bu işlemi fakat ne kadar güvenilir bilemem.
Bilgisayarın ekranı hiç bir sekilde gelmiyor, güç düğmesine basıyorum 6-7 saniye arası siyah ekranda çalışıyor, ondan sonra pc kapanıyor ve kendiliğinden tekrar çalışıyor, yinede bu işlemi yapabilirler mi?

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
mERT
Yanlış biostan kastın ne tam olarak sürüm olarak eski veya yeni bios mu yükledin eğer öyleyse o bios sürümüyle uygun olan işlemciyi bulup bilgisayarı açacaksın tekrar bios update yapacaksın onu yapamam dersen bilgisayarcıları ara anlat bir aparat bağlayarak yapabiliyorlar fakat garanti dışı kalıyor şuan bu seçenekler var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,160
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom