Neler Yeni

Anakartımda sıvı soğutucu için uygun giriş yerleri var mı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
chafanda egzoz fan var, çoklayıcı mı almam lazım
ön fanların kablosunun orda boş yer varsa oraya al egzozu yoksa radyatör fanları uçak kaldırır gibi döner ayarlayamazsın tecrübeyle sabit

justme123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmet alasoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ön fanların kablosunun orda boş yer varsa oraya al egzozu yoksa radyatör fanları uçak kaldırır gibi döner ayarlayamazsın tecrübeyle sabit
anakartın fotosu linkte var, 4 pinlik giriş göremedim alt kısımda ve hayır boş yer yok ön fanların takıldığı kısımda

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Talat
kasanın fanlarını system fan girişine takacaksın anakartında pompa girişi var ise oraya sıvı sogutmanın fanlarınıda cpu fana takacaksın sıvı sogutmanın ıcınde coklayıcı cıkıyor zaten yeni nesil sıvı sogutmalar 2 fanı atek kaployla beslıyor zaten..

justme123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmet alasoy
kasanın fanlarını system fan girişine takacaksın anakartında pompa girişi var ise oraya sıvı sogutmanın fanlarınıda cpu fana takacaksın sıvı sogutmanın ıcınde coklayıcı cıkıyor zaten yeni nesil sıvı sogutmalar 2 fanı atek kaployla beslıyor zaten..
hocam attığım fotoda system fan girişi göremedim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr

justme123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmet alasoy
+ pompa girişi yok sanırsam mecbur cpu fana takıcam pompayı da fanları nereye takıcam onu düşünüyorum şu anda

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Talat
ayrıca bu ana kartı alma bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ pompa girişi yok sanırsam mecbur cpu fana takıcam pompayı da fanları nereye takıcam onu düşünüyorum şu anda
dostum sistem fan gırısı bile cok eger ramlerın 3200 veya 3000 mhz ise B450m s2h al bunun yerine..

justme123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmet alasoy
Çoklayıcı lazım olabilir o zaman

3 pin olsada yeterli kontrol etmeye ve çalıştırmaya
çoklayıcının bir ucunu sıvı soğutmaya diğer ucunu da egzoz fana taksam performans düşüşü gibi bir sorun yaşar mıyım s.soğutucu adına

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Talat
çoklayıcının bir ucunu sıvı soğutmaya diğer ucunu da egzoz fana taksam performans düşüşü gibi bir sorun yaşar mıyım s.soğutucu adına
işlemcın ney bilmiyorum ama sıvı sogutmadan verım alamassın tek fanla calıstırayım dıyorsun galıba sen

justme123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmet alasoy
ayrıca bu ana kartı alma bence

dostum sistem fan gırısı bile cok eger ramlerın 3200 veya 3000 mhz ise B450m s2h al bunun yerine..
normalde ak-400 alıcaktım ama pek memnun kalmadım açıkçası sıcaklık değerlerinden r5 5600 kullanıyorum ve s.soğutma tek çözüm gibi sanki

Top Bottom