Neler Yeni

Anakartın Sorunu Var mı Nasıl Anlayabilirim?

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
B550 pro alacaktım başta sonradan fikir değiştirdim bunu aldım. Sen msi almışsın işte olurda satarsan falan b550 plusa geçersingüzel güzel overclock yaparsın. Benim açtığım konuyla yazdıklarının alakası yokken neyi hala diretiyorsun onu anlamadım.
olm adam sana para tasarrufu ogretiyor nankorluk ediyon tamam hosuna gitmis almissin hayirli olsun da bunu bilincli, fanboy ve ekosistem hastasi bile o fiyattan almaz yani.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,594
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
B550 pro alacaktım başta sonradan fikir değiştirdim bunu aldım. Sen msi almışsın işte olurda satarsan falan b550 plusa geçersingüzel güzel overclock yaparsın. Benim açtığım konuyla yazdıklarının alakası yokken neyi hala diretiyorsun onu anlamadım.
Burda amacımız insanlara yardım etmek, konuyla alakasız bir sıkıntı gördüğümüz zaman bunu belirtmemizde bir yanlışlık yok kimsenin niyeti kötü değil. Kazıklanmışsınız onu söylüyorum bu kadar yani.

msi ekosistem yapmaliydi bence

rog olunca +28847283722 TL
msi olunca +1 TL
Olabilir dostum adı rog diye bunu almadım zaten overclock falan yapmayacağım. Asus ekosistem daha çok hoşuma gitti, aynı şekilde ürün tasarımları da öyle biraz zevk meselesi açıkçası. Fazladan vermiş olduğum parayı tamamen zevk için verdim normalde b450 alsam bile bana yeterdi.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,594
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
.
X570S Edge WiFi candır. :peepokalp:

Burda amacımız insanlara yardım etmek, konuyla alakasız bir sıkıntı gördüğümüz zaman bunu belirtmemizde bir yanlışlık yok kimsenin niyeti kötü değil. Kazıklanmışsınız onu söylüyorum bu kadar yani.
Tamam dostum ben kazıklanıyorum sen kazıklanma diye. Benim bir rog hayranlığım falan yok tamamen görünüşe verdim fazladan parayı ama senin biraz msi hayranlığın var gibi ne dersin?

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,594
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Tamam dostum ben kazıklanıyorum sen kazıklanma diye. Benim bir rog hayranlığım falan yok tamamen görünüşe verdim fazladan parayı ama senin biraz msi hayranlığın var gibi ne dersin?
MSI hayranlığım yok fiyatına göre en iyi şeyleri sunan anakartı öneririm ve alırım ben. X570S Edge en az o anakart kadar güzel gözüküyor sadece sol üst köşede rog gözü yok. Sistemimde MSI olan tek şey anakart.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
hocam para adamın kazıklanan adam daha fazla zorlamanın anlamı yok. çok takılmayın yani.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Evet orası öyle ama Rog serisi hoşuna gidiyor olabilir. Sadece anakartta ROG gereksiz pahalı olabilir. Ekran kartı felan olsun bazı modellerinde hakkını veriyor.
hakkini verdigi dogru zaten ama sikinti fiyatlandirma

rog herhangi bir urun ile almak istedigin seyden 2 tane alabiliyon neredeyse

olm adam sana para tasarrufu ogretiyor nankorluk ediyon tamam hosuna gitmis almissin hayirli olsun da bunu bilincli, fanboy ve ekosistem hastasi bile o fiyattan almaz yani.
Nankörlük ettiğim bir durum yok ortada. Benim dışımda bile diyorlar adam overclock yapmayacak ekosistem dizecek görünüşten dolayı diye. Buraya gelip "kullanmasın" bilmem ne diyerek pekte tasarruf öğretiyor gibi durmuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,396
Üyeler
140,189
Son üye
muhammet ali cvlk
Top Bottom