Neler Yeni

Android'de canlı dinleme özelliği sağlayan uygulama var mı?

Ruzgar1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Hamza Tuğran
Merhaba, IPhone'daki canlı dinleme özelliğini Android'de kullanabileceğimiz iyi bir uygulama var mı? POCO X6 Pro kullanıyorum.

Özelliği biliyorsunuz Bluetooth kulaklık ile masaya bıraktığımız telefonu uzaktan falan dinleyebiliyoruz.

Shourd

80+ Silver
Merhaba, IPhone'daki canlı dinleme özelliğini Android'de kullanabileceğimiz iyi bir uygulama var mı? POCO X6 Pro kullanıyorum.

Özelliği biliyorsunuz Bluetooth kulaklık ile masaya bıraktığımız telefonu uzaktan falan dinleyebiliyoruz.
ilk olarak ne için kulanacaksınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne için kulandığınıcağınızı söyleyin yardımcı oliyim

Son düzenleme:

Ruzgar1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Hamza Tuğran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk olarak ne için kulanacaksınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne için kulandığınıcağınızı söyleyin yardımcı oliyim
Hocam herkes gibi arkadaş ortamı vb. arkamızdan konuşulanları merak ediyoruz o amaçla.

Shourd

80+ Silver
Hocam herkes gibi arkadaş ortamı vb. arkamızdan konuşulanları merak ediyoruz o amaçla.
bi kaç kişinin yapması sizin yaptığınızın doğru olduğu anlamına gelmiyor bu bir suç ilk olarak ama yinede anladığım kadarıyla fazla özel bi konu içinde sizde geçiyorsunuz şu 3 uygulamayı deneyebilirsiniz ama etik ve ahlak kuralarının dışına umarım çıkmazsınız çıksanızda beni pek ilgilendirmez ben sadece size bilgi vericeğim ne için kulanırsanız kulanın beni bağlamaz

1-Ear Spy

2-Sypyera

3-Remote Ear

NOT-ne yaparsanız yapın beni bağlamaz ben sadece size yardım etmek için söyledim yasal ve etik kuralların dışına çıkmayın çıkarsanız beni ilgilendirmez

Ruzgar1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Hamza Tuğran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi kaç kişinin yapması sizin yaptığınızın doğru olduğu anlamına gelmiyor bu bir suç ilk olarak ama yinede anladığım kadarıyla fazla özel bi konu içinde sizde geçiyorsunuz şu 3 uygulamayı deneyebilirsiniz ama etik ve ahlak kuralarının dışına umarım çıkmazsınız çıksanızda beni pek ilgilendirmez ben sadece size bilgi vericeğim ne için kulanırsanız kulanın beni bağlamaz

1-Ear Spy

2-Sypyera

3-Remote Ear

NOT-ne yaparsanız yapın beni bağlamaz ben sadece size yardım etmek için söyledim yasal ve etik kuralların dışına çıkmayın çıkarsanız beni ilgilendirmez
Sıkıntı yok hocam. Teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,779
Üyeler
153,441
Son üye
ruzgar1234
Top Bottom