Neler Yeni

Ani elektrik kesintilerinde pc zarar görürmü

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
aynen dikdörtgen elektrik varken içine elektrik alıyodu prize takınca bitene kadar kullandırıyodu bende unuttum adını

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emre Balyenez
En sağlamı prizde değil. En sağlamı akım koruculu bir güç kaynağı (UPS) almaktır. Bu söylediğim ürün aşırı pahalı bir şey değildir.Bilgisayarı koruduğu gibi elektrik kesintilerinde bilgisayarınızı ani kapanmalardan korur. (Tabi ne kadar açık kalacağı kapasitesine göre değişir) Son olarak, asıl problem ani kapanması değil, elektriğin tekrar gelmesidir. Çünkü tekrar geldiğinde yüksek voltaj gelip bilgisayar dahil birçok elektronik cihaza zarar verebiliyor. Tv,buzdolabı vb.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
80+ ise %80 verimli bir şekilde elektiriği dağıtıyor işte 80+ olmasaydı bişey demiycektim ama 80+bronz olduğu için herhangi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

iyi PSU güvenebilirsin
AHBC Serisinde sertifika yok ama verimli bir PSU. Marka kaliteliyse sorun olmaz.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
AHBC Serisinde sertifika yok ama verimli bir PSU. Marka kaliteliyse sorun olmaz.
game garajın psularını fsp ve bir tane daha marka üretiyor diye biliyorum zaten fsp nin güvenilirliğini tartışmaya gerek yok diğer markadanda sorun yaşayan görmedim daha 80+ ikiside bence güvenilir

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
game garajın psularını fsp ve bir tane daha marka üretiyor diye biliyorum zaten fsp nin güvenilirliğini tartışmaya gerek yok diğer markadanda sorun yaşayan görmedim daha 80+ ikiside bence güvenilir
DarkFlash PSUlarına güvenmiyorum ben.

GaMaSTAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yiğit Yılmaz
aıgonun ürettiğini söyledi o nasıldır

DarkFlash PSUlarına güvenmiyorum ben.
bütçeyi arttırıp düzgün bir psu almaya karar verdim içinden çıkanı napcamı bilmiyom ama en temizi galiba bu

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........
işte tam burada psuların +80 bronze iron platin gibi sertifikalar devreye giriyor işte bu işe yarıyor ani güç gidişi ani güç yüklenmesinde tüm sistemi koruyan şey psu dur o yüzden ne kadar iyiyse o kadar korumalırıdır sistemin
Mesela pcde oyun oynuyorken tak elektrik gitti PSU zarar görürmü

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
işte tam burada psuların +80 bronze iron platin gibi sertifikalar devreye giriyor işte bu işe yarıyor ani güç gidişi ani güç yüklenmesinde tüm sistemi koruyan şey PSU dur o yüzden ne kadar iyiyse o kadar korumalırıdır sistemin
Ne alakası var?
Sertifika ile korumanın alakası yok.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
aıgonun ürettiğini söyledi o nasıldır

bütçeyi arttırıp düzgün bir PSU almaya karar verdim içinden çıkanı napcamı bilmiyom ama en temizi galiba bu
bence güvenebilirsiniz

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
işte tam burada psuların +80 bronze iron platin gibi sertifikalar devreye giriyor işte bu işe yarıyor ani güç gidişi ani güç yüklenmesinde tüm sistemi koruyan şey PSU dur o yüzden ne kadar iyiyse o kadar korumalırıdır sistemin
Güzel saçmaladın.
1- 80+ iron veya platin yok.
2- 80+ sertifikası akım koruması yüksek voltaj koruması falan vermez.

Top Bottom