Neler Yeni

Ani elektrik kesintisi oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
Arkadaşlar dün akşam gece elektrik hızlı bir şekil de gidip geldi kasanın ışıgı bile kapanmadı ekran kart ı filan zarar görmüş olabilir mi ? Bi de bi sorum daha olcakdı ben kalitesiz bi güç kaynagı seçmiş olsaydım o zaman ekran kart ı yanarmıydı
knk aynı dedıgın olay bizim burda sürekli oluyodu ciddiye almıyodum pc çöp oldu bence ucuzundan bitane ups al
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimkiyle aynı. Sorun olmaz ben kaç kere yaşadım :D
bizim burda sürekli oluyodu aynı olay 1 saniyelik git gel oluyodu .. 600w psu çöp oldu üstüne anakart tamir gördü . bişey olmuyo diye boşverme bence knk ups kulansan ii olur

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
knk aynı dedıgın olay bizim burda sürekli oluyodu ciddiye almıyodum PC çöp oldu bence ucuzundan bitane ups al

bizim burda sürekli oluyodu aynı olay 1 saniyelik git gel oluyodu .. 600w PSU çöp oldu üstüne anakart tamir gördü . bişey olmuyo diye boşverme bence knk ups kulansan ii olur
Güç kaynagın neydi ?

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
knk aynı dedıgın olay bizim burda sürekli oluyodu ciddiye almıyodum PC çöp oldu bence ucuzundan bitane ups al

bizim burda sürekli oluyodu aynı olay 1 saniyelik git gel oluyodu .. 600w PSU çöp oldu üstüne anakart tamir gördü . bişey olmuyo diye boşverme bence knk ups kulansan ii olur
Ben de sürekli elektrik gitmiyor ya ilk defa oldu

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Top Bottom