Neler Yeni

Anime/Manga önerisi?

Obito Uchiha

80+ Silver
Selamlar, nasılsınız? Animelerde biraz seçiciyim onun için uygun olanı bulmakta zorlanıyorum. Başlığa anime yazdım fakat Manga'da önerebilirsiniz, izledim dediklerimin arasında okuyarak bitirdiklerimde var.

İzlediğim animeler:
-Naruto/Naruto shippuuden.
-Death Note.
-Attack on titan.
-Bleach.
-Demon slayer.
-Code geass.
-Hunter X hunter.
-Boku no Hero academia.
-Jujutsu kaisen.

Gibi animelerden hoşlanıyorum. Hikayesi güzel, sürükleyen aksiyon animesi önerirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

BabaVoss7

80+ Silver
Kimetsu no yaiba
Full metal alchemist
Mushoku tensei
Sword art online

Dediklerinin çoğunu bende sevmiştim bunları da seveceğini düşünüyorum. İzlemediysen tabi ben nispeten yeni başladım sayılır animelere

Obito Uchiha

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kimetsu no yaiba
Full metal alchemist
Mushoku tensei
Sword art online

Dediklerinin çoğunu bende sevmiştim bunları da seveceğini düşünüyorum. İzlemediysen tabi ben nispeten yeni başladım sayılır animelere
Demon Slayer yani Kimetsu no yaiba izledim/okudum, dediklerini duymuştum. Başlayacağım, önerin için teşekkür ederimm.

theali

80+ Bronze
Selamlar, nasılsınız? Animelerde biraz seçiciyim onun için uygun olanı bulmakta zorlanıyorum. Başlığa anime yazdım fakat Manga'da önerebilirsiniz, izledim dediklerimin arasında okuyarak bitirdiklerimde var.

İzlediğim animeler:
-Death Note.
-Attack on titan.
-Bleach.
-Demon slayer.
-Code geass.
-Hunter X hunter.
-Boku no Hero academia.
-Jujutsu kaisen.

Gibi animelerden hoşlanıyorum. Hikayesi güzel, sürükleyen aksiyon animesi önerirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.
Hocam Naruto'ya başlamayı düşünüyorum güzel mi sizce

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Tensura.
Akudama Drive
Serial Experiments Lain
Bunny Girl Senpai.
Bu arada kişisel algılamayın, izlediğiniz çoğu animeden nefret ediyorum. (Code Geass ve Bleach hariç) Hepsi o kadar da iyi olmayan animeler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mushoku tensei başlayabilirsiniz. Ama mangasını okuyun. Daha detaylı mangası.

Takt-Op Destiny bakabilirsiniz.

Öncelikle Kobayashi-san olmak üzere Kyoto Animationun tüm animelerine bakmanızı öneririm.

Obito Uchiha

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Naruto'ya başlamayı düşünüyorum güzel mi sizce
Çok güzel, gerçekten öneririm. Kendisi ilk animem olur ve bitirdikten sonra bir süre bir şey izleme isteğim olmamıştı, açıp açıp tekrar izliyordum.

Tensura.
Akudama Drive
Serial Experiments Lain
Bunny Girl Senpai.
Bu arada kişisel algılamayın, izlediğiniz çoğu animeden nefret ediyorum. (Code Geass ve Bleach hariç) Hepsi o kadar da iyi olmayan animeler.

Mushoku tensei başlayabilirsiniz. Ama mangasını okuyun. Daha detaylı mangası.

Takt-Op Destiny bakabilirsiniz.

Öncelikle Kobayashi-san olmak üzere Kyoto Animationun tüm animelerine bakmanızı öneririm.
Teşekkür ederimm, zevkler ve renkler tartışılmaz. Önerdiklerinize başlayacağım.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Narutonun real endingini biliyor musunuz hocam? Birçok naruto izleyen arkadaşım var, çoğu bilmiyor. Real endingi söylediğimde de Keşke böyle olsaymış diyorlar, animeyi sevmemeye başlıyorlar :D herkeste böyle nedense.

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Muzaffer Berke

İzlediğim animeler:
-Death Note.
-Attack on titan.
-Bleach.
-Demon slayer.
-Code geass.
-Hunter X hunter.
-Boku no Hero academia.
-Jujutsu kaisen.

stains gate önerebilirim kaliteli bir hikaye arıyorsan. baştan uyarıyım shounen anime değil yani başta ana karakter zayıf güçsüz finale geldiğinde allah olan o animelerden değil. Zaman ve mekan üzerine bir hikayesi olan izlerken bissürü kez mindfuck olabiliceğin accaip kaiteli bir animedir

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
stains gate önerebilirim kaliteli bir hikaye arıyorsan. baştan uyarıyım shounen anime değil yani başta ana karakter zayıf güçsüz finale geldiğinde allah olan o animelerden değil. Zaman ve mekan üzerine bir hikayesi olan izlerken bissürü kez mindfuck olabiliceğin accaip kaiteli bir animedir
Steins gate'in watch order'ı çok garip. ne başlayacağımı bir süre sonra karıştırdığım için bırakmıştım.
Chaos Child felan işin içine giriyor birde. alternative universeler işi çok karıştırıyor.

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Enes kaplan
-Bungou Stray Dogs
-One Punch Man
-Kuroko No Basuke

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Muzaffer Berke
Steins gate'in watch order'ı çok garip. ne başlayacağımı bir süre sonra karıştırdığım için bırakmıştım.
Chaos Child felan işin içine giriyor birde. alternative universeler işi çok karıştırıyor.
zaten onun keyfi orda ordaki kargaşa, kaos; olay zinciri bi noktan sonra öyle bir hızlanıyor ve akıclaşıyorki diyosun olum noluyo mk
ama şunu söyliyim finaldeki olayı çözmek 3 günümü aldı. Kafa da patlatman gerekiyor bazı şeyleri anlamak için yine de izlediğim en kaliteli animlerdendir bi benzerini daha bulamadım

Zehli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Serkan Özcan
İzlediklerinden yola çıkarak shounen serilerini sevdiğini varsayarak Black Clover önerebilirim.
Seinen olarakta kesinlikle Castlevania önerebilirim.
İsekai (oyun evreninde geçiyor) olarak ise Sword Art Online ve Overlord önerebilirim.
12 bölümlük kısa bi seri ama benim hoşuma gitmişti 91 Days mafya animesi moda sokar seni izlemeni tavsiye ederim.
Yine kısa bi seri önereyim 24 bölümdü sanırım bu Dororo intikam içeren samurai tarzı bişi izlemeni öneririm.
Daha çok liste çıkarda şimdilik benden bu kadar iyi seyirler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,196
Üyeler
156,303
Son üye
doganeres
Top Bottom