Neler Yeni

Ankara mamak internet sağlayıcı

klonsvar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Enes
Şu anki tarih itibarıyla oturduğum bölgede TurkNet 83 Mbps VDSL altyapısına sahip. Vodafone ise 100 Mbps verebildiğini söylüyor. Sizce hangi internet sağlayıcı en iyidir. Bunlar dışında hangilerini tercih edebilirim?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
Şu anki tarih itibarıyla oturduğum bölgede TurkNet 83 Mbps VDSL altyapısına sahip. Vodafone ise 100 Mbps verebildiğini söylüyor. Sizce hangi internet sağlayıcı en iyidir. Bunlar dışında hangilerini tercih edebilirim?
eğer altyapınız max 83mbps ise 75mbpsden yüksek paket almanızı tavsiye etmem onu dışında sağlayıcı konusunu bilmiyorum

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Turkcell Superonline G-PON'u var ise onu öneririm.

klonsvar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer altyapınız max 83mbps ise 75mbpsden yüksek paket almanızı tavsiye etmem onu dışında sağlayıcı konusunu bilmiyorum
Bu paket önerisini Vodafone için mi yaptınız hocam? TurkNet ne gösteriyorsa onu veriyor diye biliyorum sabit paketleri bulunmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turkcell Superonline G-PON'u var ise onu öneririm.
Superonline altyapısı maalesef bulunmuyor.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Bu paket önerisini Vodafone için mi yaptınız hocam? TurkNet ne gösteriyorsa onu veriyor diye biliyorum sabit paketleri bulunmuyor.

Superonline altyapısı maalesef bulunmuyor.
Hangi mahalle orası? Lalahan, Gökçeyurt vs. değilse olması gerekir yani VDSL de olsa.

klonsvar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Enes
Hangi mahalle orası? Lalahan, Gökçeyurt vs. değilse olması gerekir yani VDSL de olsa.
Balkiraz mahallesi

Vodafone seçme. Sonra rezil olursun.
Şu an vodafone kullanıyorum hangi oyuna girersem gireyim 30 ping veriyor. Modem eski belki ondandır diye düşünüyordum da vodafone hakkında yazıları okudum galiba sorun direkt Vodafone kaynaklı

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Balkiraz mahallesi

Şu an vodafone kullanıyorum hangi oyuna girersem gireyim 30 ping veriyor. Modem eski belki ondandır diye düşünüyordum da vodafone hakkında yazıları okudum galiba sorun direkt Vodafone kaynaklı
VDSL olan binalar mevcut sizin mahallede. Belki G-PON da var sizin orada ama binalara kutusunu koymadıkları için VDSL olarak görünüyor olabilir.

klonsvar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Enes
VDSL olan binalar mevcut sizin mahallede. Belki G-PON da var sizin orada ama binalara kutusunu koymadıkları için VDSL olarak görünüyor olabilir.
G-PON araştırmasını nasıl yapabilirim? Bilgileri girdiğimde bu şekilde ekran çıkıyor.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-07-24 153821.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-24 153821.png
    327.6 KB · Hit: 28

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran

klonsvar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Enes
Fiber bağlantı maalesef bulunmuyor. VDSL 100 Mbps paketi 249TL'ye alabiliyorum. Bu fiyata TurkNette bu hızlara yakın internet verebiliyor. Hatta bazı kullanıcılar sorguladıkları altyapıdan çok daha fazla internet hızı aldıklarını da söylüyordu.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Fiber bağlantı maalesef bulunmuyor. VDSL 100 Mbps paketi 249TL'ye alabiliyorum. Bu fiyata TurkNette bu hızlara yakın internet verebiliyor. Hatta bazı kullanıcılar sorguladıkları altyapıdan çok daha fazla internet hızı aldıklarını da söylüyordu.
Bu durumda Türknet'i öneririm.

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
887
İsim
.
ben 6 yıldır kablonet kullanıyorum, sadece 1 kere sıkıntı yaşadım onun harici güzel, 100mbps hız aylık 120tl ödüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,355
Üyeler
156,317
Son üye
caag2352
Top Bottom