Neler Yeni

Çözüldü✓ Ankara'da sistem toplatılacak güvenilir yer önerisi

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Sistemin neredeyse tüm parçaları hazır. Ankara'da montajını ve gerekli testleri yapacak güvenilir bir yer önermenizi rica ediyorum.

Bildiğim kadarıyla Vatan Bilgisayar'da sistem oradan alınmadığı sürece montaj yapmıyorlar. Ücretini ödesek yine de yapmazlar mı?

Youtube'dan izleyip kendiniz toplayın demeyiniz, mümkün değil.

Özellikle daha önce toplatıp memnun kalan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim, şimdiden teşekkürler☺️

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Güvendiğin bir bilgisayarcı varsa ona yaptır. Onun haricinde sor Vatan'a falan ama cidden kendinde yapabilirsin niye mümkün değil?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,762
İsim
Mert Can Ergün

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Sistemin neredeyse tüm parçaları hazır. Ankara'da montajını ve gerekli testleri yapacak güvenilir bir yer önermenizi rica ediyorum.

Bildiğim kadarıyla Vatan Bilgisayar'da sistem oradan alınmadığı sürece montaj yapmıyorlar. Ücretini ödesek yine de yapmazlar mı?

Özellikle daha önce toplatıp memnun kalan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim, şimdiden teşekkürler☺️
Hocam gerçekten basit işlemler kendiniz yapabilirsiniz.

Ariseks

80+ Gold

Vatan da topluyorlar ama bir sorun olursa bizim sorumluluğumuz da değil diyorlar galiba

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvendiğin bir bilgisayarcı varsa ona yaptır. Onun haricinde sor Vatan'a falan ama cidden kendinde yapabilirsin niye mümkün değil?
Sistem benim değil kuzenimin, kendisi çok titiz bu konuda. Ben de o riske girmek istemiyorum, daha önce hiç sistem toplamadım. Kendimin olsa mutlaka tavsiyelerinizi dinler kendim toplardım :)

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,762
İsim
Mert Can Ergün
sistem toplamak zor değil ki

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Çok basit reis böyle anasınıfındaki çocukların kare üçgen yerleştirme oyunları gibi kabloya bakıyorsun uygun yere takıyorsun zaten yanlış takarsan sistem açılmaz

King Of Arnor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mirux Mirux
Bence sen toplama. Kolay bir işlem fakat sistem senin değil risk alma.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Çok basit reis böyle anasınıfındaki çocukların kare üçgen yerleştirme oyunları gibi kabloya bakıyorsun uygun yere takıyorsun zaten yanlış takarsan sistem açılmaz
Haklısınız hocam da işte yapabileceğim bir şey yok, çekil kenara ben toplayacağım desem bir şeyi takarken yanlışlık yapsam dilinden kurtulamam :D
Kendisi zaten çok çekiniyor. Anakart kargodan gelmiş, "aç bir kontrol et" diyorum, "yok bozarım falan" diyor :D

Nova Bilgisayar var bir de, deneyimi olan var mı? Yarın Vatan ve Nova'yı telefonla arayalım diyoruz.

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Haklısınız hocam da işte yapabileceğim bir şey yok, çekil kenara ben toplayacağım desem bir şeyi takarken yanlışlık yapsam dilinden kurtulamam :D
Kendisi zaten çok çekiniyor. Anakart kargodan gelmiş, "aç bir kontrol et" diyorum, "yok bozarım falan" diyor :D

Nova Bilgisayar var bir de, deneyimi olan var mı? Yarın Vatan ve Nova'yı telefonla arayalım diyoruz.
Hiçbir sorun çıkacağını sanmam ben mesela cpu güç kablosunu yan takmıştım sistem kendini açmıyordu sonradan fark ettim düzelttim sorunsuz şekilde açıldı. Hem boşa para vermiş olursunuz gerek yok bence sağa sola götürmeye. Yolda götürürken başına bir şey gelme ihtimali daha yüksek.

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
@06ankaralı ile yaptık biz biraz sıkıntı çıksa da ama cidden basitmiş tekrar yapsam yüksek ihtimalle maks 1 saat sürer ilk yapış 8 saat aldı :D

Top Bottom