Neler Yeni

Çözüldü✓ Ankara'da sistem toplatılacak güvenilir yer önerisi

Logithx

80+ Bronze
Bir bilgisayarcıya götürdün sistemi topladı çalışmadı parçalardan biri arızalı ne olacak..

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Kendisi zaten çok çekiniyor. Anakart kargodan gelmiş, "aç bir kontrol et" diyorum, "yok bozarım falan" diyor
Kendisini bu yoldan ikna edebilirsin aslında. O kasa 8 9 kilogram bir şey ve büyük olduğu için taşıması da zor oluyor. Araca binerken inerken, yolda yürürken elinizden düşürebilirsiniz. Götürdüğünüz kişi de sizin gibi insan ve hata yapabilir mesela sağlam olsun diye vidayı sıkarken anakartın PCB'sine zarar verebilir. İnanın çok basit bir iş kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunları ona söylediğinizde umarım ikna olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@06ankaralı ile yaptık biz biraz sıkıntı çıksa da ama cidden basitmiş tekrar yapsam yüksek ihtimalle maks 1 saat sürer ilk yapış 8 saat aldı :D
Hocam 8 saat nedir ilk kez pc kuruyordum 40 dakikada sistemi bile yükledim pc'yi kullanmaya başladım :D

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Oluyor oluyorda kuzenin çıkıp benim parçalarım sıfırdı sen bozdun derse böyle çok kişi gördüm risk sonuçta..
Ha anladım şimdi, evet katılıyorum size. O yüzden ben hiç o riske girmek istemedim.
Bakalım hiçbir yer bulamazsak son çare öyle yapalım :)

Logithx

80+ Bronze
Kendisini bu yoldan ikna edebilirsin aslında. O kasa 8 9 kilogram bir şey ve büyük olduğu için taşıması da zor oluyor. Araca binerken inerken, yolda yürürken elinizden düşürebilirsiniz. Götürdüğünüz kişi de sizin gibi insan ve hata yapabilir mesela sağlam olsun diye vidayı sıkarken anakartın PCB'sine zarar verebilir. İnanın çok basit bir iş kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunları ona söylediğinizde umarım ikna olur.

Hocam 8 saat nedir ilk kez pc kuruyordum 40 dakikada sistemi bile yükledim pc'yi kullanmaya başladım :D
Abarttın sende hatta oyun bile yükleyip oynamaya başlamışsındır.. 😀

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Abarttın sende

Evet hocam 1 saat sonrasında LoL indirmeye başlamıştım kimseye yalan borcum yok. O heyecanla ben çok acele ettim sanırım başkalarının saatlerce uğraştığına göre :d

Hatta ve hatta 2 saat sonrasında LoL, Valorant ve sürücüleri de tamamen indirip yüklemiştim

Top Bottom