Neler Yeni

Rehber 🎧 Anker Soundcore R100 VS Life P2i 🎧

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar rehber niteliğinde iki modeli artısıyla eksisiyle size tarafsız, kısa ve öz bir şekilde aktaracağım.
Bundan daha dün tekrardan satın almak istedim r100 modeli anlık olarak 1000₺ seviyelerindeydi ve bende alternatif olarak fiyatını uygun ( 479₺)bulduğum Life P2i modelini almak istedim .

R100 Modelinin Life P2i'ye göre artıları;
- Ses seviyesi P2i modelinden 1 yada 2 tık daha yüksek,
- Basslar P2i modelinden daha güzel ve tatmin edici seviyede ( şiddeti örneklendirmek için sallıyorum P2i 10 şiddetle vuruyorsa R100 18-20 şiddetiyle vuruyor)
- Ses, bass ve normal modda Life P2i modeline göre daha temiz geldi bana göre
- Mikrofon ses şiddeti ve temiz duyuluşu Life P2i modelinden daha yüksek.
R100 Modelinin Life P2i'ye göre eksileri ;
- Life P2i modelinin şarj gösterge ledi R100 modelinden daha parlak görünüyor.
- Life P2i modelinde dip ses sorununa denk gelmedim ama R100 modelinde yazı yazarken dip sorunu yaşanıyor.
- Life P2i modelinde extra 1 mod daha var oda podcast modu toplam iki mod var podcast ve bass modu, R100 de sadece bass modu var.
- Life P2i modelinde herhangi bir bağlantı kopma sorunu yaşamadım ama R100 de Laptop bağlantısında kafamı sağa veya sola çevirdiğimde bağlantıda kopuyordu.

Genel bir değerlendirme yapacak olsam R100 normal fiyatına düşmediği sürece P2i alternatif olarak kullanılabilir fakat p2i beklentimin aşşağısında
ben R100 modelinin üstüne katarak çıkmasını beklerdim. Biraz eksilerini kapatmış ama ses konusunda bana göre R100 ün bir tık gerisinde.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,816
Üyeler
150,557
Son üye
adamınbiri4
Top Bottom