Neler Yeni

Annem A101'den koltuk yıkama makinesi aldı ama 2. el gibi ne yapmam gerek ?

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
Merhaba , annem bugün A101'den Sinbo marka bir koltuk yıkama makinesi satın aldı. Akşam işten gelince birlikte paketini açtık , üzerinde ne ararsanız var toz , saç , parmak izi , çizikler ve kablonun bir arada durması için telle bağlanıyor bilirsiniz onu da eliyle sarmışlar ve teli bir kaç kez çevirmişler sonradan yapıldığı çok belli , kablosu çok dağınıktı zaten . Her yeri toz içinde ve kutunun kapağını sadece saydam bir bant tutuyor . Annem olsun bişey olmaz kullanırız dedi ama benim içim şu yönden rahat değil , farklı markalarda ikinci elini Sahibinden veya Letgo'da 1500-2000 TL bandında bulabiliyorsunuz fakat biz sıfır parası vermiş olduk , madem ikinci el kullanıcaz niye sıfır parası veriyoruz ? Şuan benim iade etme hakkım mevcut mu veya bu makinenin bana geldiğinde bu halde olmadığı hakkında bir problem çıkarsa napmam gerek ? Annem gibi bu tür konularda duyarsız davranmak istemiyorum .

Zexius

80+ Bronze
Merhaba , annem bugün A101'den Sinbo marka bir koltuk yıkama makinesi satın aldı. Akşam işten gelince birlikte paketini açtık , üzerinde ne ararsanız var toz , saç , parmak izi , çizikler ve kablonun bir arada durması için telle bağlanıyor bilirsiniz onu da eliyle sarmışlar ve teli bir kaç kez çevirmişler sonradan yapıldığı çok belli , kablosu çok dağınıktı zaten . Her yeri toz içinde ve kutunun kapağını sadece saydam bir bant tutuyor . Annem olsun bişey olmaz kullanırız dedi ama benim içim şu yönden rahat değil , farklı markalarda ikinci elini Sahibinden veya Letgo'da 1500-2000 TL bandında bulabiliyorsunuz fakat biz sıfır parası vermiş olduk , madem ikinci el kullanıcaz niye sıfır parası veriyoruz ? Şuan benim iade etme hakkım mevcut mu veya bu makinenin bana geldiğinde bu halde olmadığı hakkında bir problem çıkarsa napmam gerek ? Annem gibi bu tür konularda duyarsız davranmak istemiyorum .
Benim annemde bu konularda duyarsız zamanında tozlu tost makinesi geldi ama annem çalışıyorsa kullanalım demişti ne dersem diyim kabul ettiremedim banada çok koydu ama iade etmemişti

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim annemde bu konularda duyarsız zamanında tozlu tost makinesi geldi ama annem çalışıyorsa kullanalım demişti ne dersem diyim kabul ettiremedim banada çok koydu ama iade etmemişti
Gidip iade etmesi gerekirken laf anlatamıyorum bu bildiğin dolandırılmak fakat farkında değil , bana koyan bu içim rahat etmiyor.

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ömer
Aldığın yere gidip cazgırlık yapacaksın kavga ediceksin bu tarz davranışların yoksa hç uğraşma.
Yaa bu ikinci el sanki daha önce açılmış gibi dersen enik gibi boynundan tutup hadi kardeşim hadi derler.
Malzemeyi önüne atıp bağıra çağıra hesap soracaksın.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Git iade et haci 7 gun iade hakkin var diye biliyorum zaten onlarda bilir o muhtemelen ayni sekil iadeden gelmistir rafa tekrar. Iade etmeye calis aldigimda boyle cart curt zaten alirlar bence almazsalarda thh basvuracagim avukat tehdit falan isler muhtemelen

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Eren Turhan
Hocam muhtemelen iade edilmiş ürün sorun olmadan onu tekrardan satmışlar fişi göstererek direkt iafe alabilririsiniz

Zexius

80+ Bronze
Aldığın yere gidip cazgırlık yapacaksın kavga ediceksin bu tarz davranışların yoksa hç uğraşma.
Yaa bu ikinci el sanki daha önce açılmış gibi dersen enik gibi boynundan tutup hadi kardeşim hadi derler.
Kavga etse bile bir şey değişmez sonuç olarak sipariş veren annesi ve anneler genelde bir karar verdiyse asla o karardan geri dönmez konu sahibi arkadaş iade ettirmeye satıcıyı kabul ettirse bile annesi göndermez bunu biliyorum çünkü benim anndemde böyle duyarsızmı diyim rahatmı diyim her ikiside.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,351
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Sıfır ürün parası veripte neden kullanılmış teşhir veya 2. el ürün alasınız ki? İade edin

Zexius

80+ Bronze
İnternetten aldıysa o dediğin olur ama sanırım bu arkadaş mağazadan almış mağazada alıp kutuyu evde açtıkları için suçu rahatlıkla tüketiciye atabilirler gidip mağazaya cazgırlık yapmakta birşeyleri yıkmakta konu sahibine herhangi bir katkısa sağlamaz daha çok zarar getirir haneye tecavüz gibi olur

Top Bottom