Neler Yeni

Annemin akciğer grafisi nasıl?

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Prime
Merhaba, annem dün Adana şehir hastanesine gitti. Çıkan akciğer grafisi bu, herhangi bir kanser belirtisi yani tümör ya da nodül falan gözüküyor mu? Doktor bir şey olmadığını söylemiş kendinin dediğine göre. Adana'ya hastaneye beraber gidebilirdik ama üşendim, kendi gitti hastanede olduğunu kanıtladı video ile, e devletindeki görüntüyü epostaya yolladım ve akciğer grafisi 2 tane fotoğraf;

1.jpg

2.jpg

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
E devlette konulmuş bu konuyla alakalı hastalığı gözükmüyor ,ne rapor, ne başka bir şey. yani bir şey koyulmamış. Ne konusunda tedavi? İlaç olarak almıştı ancak dilinde yara yaptı ve bıraktı. Adana'daki doktor ilaç vs. de yazmamış.
Doktor sisteme tanıyı girmemiş ya da genel bir tanı girmiş olabilir. Anneniz doktorla ne konuştu o önemli. Tedavi derken mesela enfeksiyonsa antibiyotik başlamıştır ve söylenen şekilde kullandığı halde tedaviden fayda görmemişse başka antibiyotik yazar ve tedaviyi değiştirir. Dilinde yara yaptığında doktora söyleyip yine tedaviyi değiştirmesi gerek. Ama benim anladığım ortada ciddi bir hastalık yok. Doktora gidip gitmemeye günlük yaşantınızı nasıl etkilediğine bakarak karar verin.

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Prime
Doktor sisteme tanıyı girmemiş ya da genel bir tanı girmiş olabilir. Anneniz doktorla ne konuştu o önemli. Tedavi derken mesela enfeksiyonsa antibiyotik başlamıştır ve söylenen şekilde kullandığı halde tedaviden fayda görmemişse başka antibiyotik yazar ve tedaviyi değiştirir. Dilinde yara yaptığında doktora söyleyip yine tedaviyi değiştirmesi gerek. Ama benim anladığım ortada ciddi bir hastalık yok. Doktora gidip gitmemeye günlük yaşantınızı nasıl etkilediğine bakarak karar verin.
O zaman Osmaniye'deki doktora gitsin başka ilaç yazsın, doğru mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Adana'daki hiçbir şey yazmamış ilaç.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
O zaman Osmaniye'deki doktora gitsin başka ilaç yazsın, doğru mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Adana'daki hiçbir şey yazmamış ilaç.
Bence gitsin hem önceki tedaviyi dilde yara yaptığı sebebiyle bıraktığını söylesin hem de anladığım kadarıyla Osmaniye de yaşıyor. Yani kontrollere Osmaniye de devam edecek. Ama ilaç başlaması o kadar önemli değil belki Osmaniyede de ilaç başlamayabilir.
Hocam sizin ailede kanser öyküsü var mı ? Bana aşırı paniksiniz gibi geldi

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Prime
Bence gitsin hem önceki tedaviyi dilde yara yaptığı sebebiyle bıraktığını söylesin hem de anladığım kadarıyla Osmaniye de yaşıyor. Yani kontrollere Osmaniye de devam edecek. Ama ilaç başlaması o kadar önemli değil belki Osmaniyede de ilaç başlamayabilir.
Hocam sizin ailede kanser öyküsü var mı ? Bana aşırı paniksiniz gibi geldi
Babam kanserden vefat etti. Ancak dedem ve anneannemde kanser yoktu.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Babam kanserden vefat etti. Ancak dedem ve anneannemde kanser yoktu.
Başınız sağolsun. Anneniz açısından bakarsak anne, baba, kardeşler ve çocuklarında kanser öyküsü olması risk faktörü. Endişenizi anlıyorum fakat korkacak bir durum yok.

pc ustasi1

80+ Silver
Merhaba, annem dün Adana şehir hastanesine gitti. Çıkan akciğer grafisi bu, herhangi bir kanser belirtisi yani tümör ya da nodül falan gözüküyor mu? Doktor bir şey olmadığını söylemiş kendinin dediğine göre. Adana'ya hastaneye beraber gidebilirdik ama üşendim, kendi gitti hastanede olduğunu kanıtladı video ile, e devletindeki görüntüyü epostaya yolladım ve akciğer grafisi 2 tane fotoğraf;

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Olm niye 3 forumda aynı konuyu açıyon :D

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Görkem çetinkaya

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Abi bunu doktor yorumlar burdan birinin verdiği bi öneriyle hareket etmek ne kadar mantıklı olur ?

Top Bottom