Neler Yeni

Antivirüs Programı Önerisi

elrici3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Mert içyer
Bunlar arasında hangisini veya daha farklı önerebileceğiniz bir başka program var mıdır uygun fiyatlı lisanslı?

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
mehmet demirel
Bunlar arasında hangisini veya daha farklı önerebileceğiniz bir başka program var mıdır uygun fiyatlı lisanslı?
kaspersky
https://www.kaspersky.com.tr/plus1 cicahz 1 yil birde şu kodu kullan REDUC-10
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaspersky dışında hiçbiri kullanılmaz attığınız sitede. Total Security.
total sec şuanin plusa denk geliyor bende kullaniyorum memnunum kaspersky en sadece 2-3 gb ram kullaniyor oda alacak kişi karar verir

Kendi sitesinden alın Kaspersky kullanacaksanız, sitede satılan 2023 yazıyor güvenemedim. Güncel olmayan bir antivirüsün kendine hayrı olmaz. Zaten sitedeki fiyatından pek bir farkı yok.

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
mehmet demirel
hocambenim onerim kaspersky ile esettir esette şuan sitesinde 1300 tl diyor oda 1 yillik onu alacaginiza 10 yillik kaspersky alirsiniz

elrici3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Mert içyer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaspersky çok ram yer gibi bir yorum var. 16gb ramim performans düşüklüğü olur mu çok?
Kaspersky dışında hiçbiri kullanılmaz attığınız sitede. Total Security.

Kendi sitesinden alın Kaspersky kullanacaksanız, sitede satılan 2023 yazıyor güvenemedim. Güncel olmayan bir antivirüsün kendine hayrı olmaz. Zaten sitedeki fiyatından pek bir farkı yok.

hocambenim onerim kaspersky ile esettir esette şuan sitesinde 1300 tl diyor oda 1 yillik onu alacaginiza 10 yillik kaspersky alirsiniz

The Semih

80+ Silver
Bitdefender total çok işime yaramıştı ve çok kullanışlı oyun modu felan var içinde. Avast kesinlikle kullanmayın mining den ifşa oldu ccleaner uygulaması ve nortonla birlikte.

Kaspersky çok ram yer gibi bir yorum var. 16gb ramim performans düşüklüğü olur mu çok?
Ne için kullandığınıza göre değişir, genel ram kullanımını bilemeyiz sisteminizin.

Bitdefender total çok işime yaramıştı ve çok kullanışlı oyun modu felan var içinde.
Bende bitdefender kullanıyorum, 3 yıllık ucuza geliyor ancak arkadaşın almak istediğine göre kat kat daha pahalı maalesef. Kaspersky < Malwarebytes < Bitdefender diye biliyorum, kaspersky ile malwarebytes arasında pek fark olduğunuda sanmıyorum ancak bitdefender'dan bile pahalı malwarebytes. Bütçe düşük ise Kaspersky yeterli olacaktır.

elrici3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Mert içyer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne için kullandığınıza göre değişir, genel ram kullanımını bilemeyiz sisteminizin.

Bende bitdefender kullanıyorum, 3 yıllık ucuza geliyor ancak arkadaşın almak istediğine göre kat kat daha pahalı maalesef.
Oyun ve Autocad-SW

The Semih

80+ Silver

Bende bitdefender kullanıyorum, 3 yıllık ucuza geliyor ancak arkadaşın almak istediğine göre kat kat daha pahalı maalesef.
Korunmak isteyen paraya kıycak kanka, ucuz etin yahnisi yenmez.

Top Bottom