Neler Yeni

Yardım Aoc 24g2ae alınır mı? önerilerinzi neler?

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
Bu monitör alınır mı? daha iyi bir tavsiyeniz varmı ? Bütçe 1700tl
https://www.itopya.com/aoc-236-c24g...-2xdp-freesync-premium-curved-gaming-monitor/ kanka ben bunu satin aldim test ettim olu piksel fln yok hem curved hemde 165 hz bunu al
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen ne anlatıyon da gelmiş boş yapmışsın diyon valla senin zihniyettekilere acıyorum Allah size şifa versin
Dostum bir kere seni raporladim monitor siparis ettiginde bir monitorun olu pikselli cikmasi 1000de 1 dir

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
https://www.itopya.com/aoc-236-c24g...-2xdp-freesync-premium-curved-gaming-monitor/ kanka ben bunu satin aldim test ettim olu piksel fln yok hem curved hemde 165 hz bunu al
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum bir kere seni raporladim monitor siparis ettiginde bir monitorun olu pikselli cikmasi 1000de 1 dir
Neye göre raporluyorsun bazı insanlar daha ölü pikselin ne olduğunu bilmiyor kendi başıma geldiği için düzgünce uyardım sen çok boş konuşmuşsun.

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
Neye göre raporluyorsun bazı insanlar daha ölü pikselin ne olduğunu bilmiyor kendi başıma geldiği için düzgünce uyardım sen çok boş konuşmuşsun.
Kankam internet den siparis edersen ölü pikselli gelir diyorsun çogu firma zaten kargoya vermeden once test ediyor

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
Kankam internet den siparis edersen ölü pikselli gelir diyorsun çogu firma zaten kargoya vermeden once test ediyor
ben ince hesaptan aldım arkadaşım da itopyadan aldı onda da ölü piksel çıktı

Top Bottom