Neler Yeni

Çözüldü✓ AOC 24G4X TEKNOSA APTEK SATICISINDAN ALINIR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
ismail sağlam
Öncelikle Teknosadan alınır mı satıcı teknosa değil APTEK diye bir yer idi
İkinci olarak genel olarak bu fiyatlarda bu monitör ideal mi 4699TL olarak sipariş oluşturdum gelen cevaplar üzerine iptal edebilirim.
Sistemim rx6600 r5 5500 eski bir 60hz casper monitörüm daha var onunla çift ekran yapsam ekran kartı çok yorulur mu?
Ve Son olarak siparişim geldiği zaman tek kayıt ile teslim anından kurulum anına kayıt alacağım hangi testleri yapayım (onerdiğiniz testleri yapabileceğim bir site vb. de paylaşırsanız sevinirim)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha
reis bende aptek amazondan aldım. bugün elime geçti. hemen ölü piksel testi yaptım youtubedan bi tane ölü piksel çıktı yazdım değişim bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
ismail sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
reis bende aptek amazondan aldım. bugün elime geçti. hemen ölü piksel testi yaptım youtubedan bi tane ölü piksel çıktı yazdım değişim bekliyorum
bunu öğrenmesem iyiydi şimdi o kargo süreci bana zehir olacak umarım bende aynı sorunla karşılaşmam
Ayriyeten önlem olması amacıyla kargocudan beklemesini rica edeceğim muhtemelen beklemez o yüzden teslim anından kurulum ve test anına kadar kesit olmayan bir kayıt alacağım
Umarım sorun yaşamam sende inşallah iadede sorun yaşamazsın

serdar45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mahmut Serdar Çeliktürk
ben vatandan almıştım, mağazada ölü piksel var mı test etmiştik görüp aldım yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
ismail sağlam
ben vatandan almıştım, mağazada ölü piksel var mı test etmiştik görüp aldım yani
çevremdeki tüm mağazalara internetteki stoklarına baktım gidip canlı şekilde baktım bir türlü hiçbir yerde bulamadım internetten almak zorunda kaldım her şey hazır sadece kabloyu takıp ölü piksel testi yapacağım kargocu beklemezmi acaba? 5dakika bile sürmez veya şuan teslimat şubesinde şubeye gitsem bir bilgisayara takmama izin verirler mi?

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Joga Bonito
çevremdeki tüm mağazalara internetteki stoklarına baktım gidip canlı şekilde baktım bir türlü hiçbir yerde bulamadım internetten almak zorunda kaldım her şey hazır sadece kabloyu takıp ölü piksel testi yapacağım kargocu beklemezmi acaba? 5dakika bile sürmez veya şuan teslimat şubesinde şubeye gitsem bir bilgisayara takmama izin verirler mi?
böyle bir durum saçma olurdu. Çünkü sen ürünü teslim almış ve kutusunu açmış oluyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
ismail sağlam
MONİTÖRÜM ELİME ULAŞTI HERHANGİBİR ÖLÜ PİKSELİ YOK KONUYU CÖZÜLDÜ OLARAK İŞARETLİYORUM

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,754
Üyeler
156,974
Son üye
EnesÇkk
Top Bottom