Neler Yeni

AOC C27G2ZE/BK 27" 240Hz 0.5 ms ALINIR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yaşar Çakır
Şöyle daha da detay vereyim, monitör karanlık ve renk kalitesi anlamında tam tatmin etmiyor, renk ayarı yapınca da doğallık gidiyor. Ghosting'i elbette var ama pek önemsemiyorum çünkü bana göre abartılıyor.
Şuan aktif olarak çok monitör kullanıyorum evde farklı iş yerinde farklı en az 5-6 farklı monitörüm var ama en memnun kaldıklarım, Acer VG272X ve MSI G27CQ4P.

Biraz var aşırı rahatsız edecek seviye de değil. 2K kullanmamış biri fark bile edemez.
Acer markası hakkında çok bilgim yok özelliklerine göre fiyatı iyi duruyor. Sana zahmet detaylı bilgi verir misin deneyimin hakkında?

Şöyle daha da detay vereyim, monitör karanlık ve renk kalitesi anlamında tam tatmin etmiyor, renk ayarı yapınca da doğallık gidiyor. Ghosting'i elbette var ama pek önemsemiyorum çünkü bana göre abartılıyor.
Şuan aktif olarak çok monitör kullanıyorum evde farklı iş yerinde farklı en az 5-6 farklı monitörüm var ama en memnun kaldıklarım, Acer VG272X ve MSI G27CQ4P.

Biraz var aşırı rahatsız edecek seviye de değil. 2K kullanmamış biri fark bile edemez.

Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,070
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Acer markası hakkında çok bilgim yok özelliklerine göre fiyatı iyi duruyor. Sana zahmet detaylı bilgi verir misin deneyimin hakkında?
Monitör gayet güzel ama osd ayarı yapmak gerekiyor çünkü default halinde ayarları kötü, kendime göre ayarladım ve 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum. IPS'in farkını hissedebileceğin bir monitör. Tabi ben indirimde iken almıştım şuan o bütçede belki daha iyisi olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yaşar Çakır
Çok teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için :)

Top Bottom