Neler Yeni

Çözüldü✓ AOC C27G2ZU Monitörünü almalı mıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Açıkbaş
Çoğunlukla fortnite ve valaront oynuyorum ve film/dizi izliyorum ama gow gibi hikayeli oyunlar oynamayı düşünüyorum sizce bu monitör bana olur mu?

eren28tr

80+ Platinum
27 inç 1080p piksel sayarsın bunu al.

Zechion

80+ Silver
Çoğunlukla fortnite ve valaront oynuyorum ve film/dizi izliyorum ama gow gibi hikayeli oyunlar oynamayı düşünüyorum sizce bu monitör bana olur mu?
Hocam samimi konuşayım. Ben de AOC C27G2AE kullanıyorum. Kullandığım model de sizin attığınız gibi curved ve va panel bir monitör. İlk alırken "Ne olacak ya VA ise" diyerek almıştım. Fakat aldıktan sonra ghosting'i görünce baya üzüldüm. O sebeple VA yerine IPS modellere yönelmenizi öneririm. Çok fazla bilgim olmadığı için size tam bir model önerisi veremem. Fakat bir kullanıcı olarak size deneyimlerimle yardımcı olabilirim.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Kadir Efe Ulusoy
27 inç 1080p piksel sayarsın bunu al.
eren dostum ıstersen senle medenı sekılde uzun uzun konusur acıklarım lutfen su bılgıyı unut ınc ıle pıxellın alakası yok hepsı ppı ıle alakalı bak 49ınc tvde ıcıne gırmeden anlamıyorsun yeter lutfen yanlıs bılgı verme zaten bende onu onerırım ama su yanlıs bılgıyı yayma

eren28tr

80+ Platinum
eren dostum ıstersen senle medenı sekılde uzun uzun konusur acıklarım lutfen su bılgıyı unut ınc ıle pıxellın alakası yok hepsı ppı ıle alakalı bak 49ınc tvde ıcıne gırmeden anlamıyorsun yeter lutfen yanlıs bılgı verme zaten bende onu onerırım ama su yanlıs bılgıyı yayma
zaten dediği monitör va panel yanlış bilgi yaymıyorum git araştır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı şeyi git burayada yaz lütfen.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Kadir Efe Ulusoy
zaten dediği monitör va panel yanlış bilgi yaymıyorum git araştır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı şeyi git burayada yaz lütfen.
orada sadece yıgıt adlı bır veled yuzunden 2 ayda 4 defa ban yedım kullanmıyorum forumu ben ınc ve cozunurluk konusundan bahsedıyorum

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Kadir Efe Ulusoy
velet dediğin senden daha bilgili bende aynı şeyden bahsediyorum zaten
forumda kufur etmemeyı ogrenememıs 4 5 ayrı hesap kullandım zamanında ara verdım geldım bunun gıbı turevler olusmus

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,286