Neler Yeni

Aorus M2 vs Corsair Katar Pro

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
3 yıla yakın zamandır kullandığım SGM X7 sensörü rahatsız etmeye başladığından ve bozulmaya başladığı için değiştirmeye karar verdim.

SGM X7 bildiğiniz gibi baya ağır bir mouse olduğu için yeni aldığım mouse çok hafif olsun istemiyorum.

Elim orta parmaktan bileğe kadar yaklaşık 18-19 cm yani büyük denebilir.

Aorus M2 de karar verdim ben ama sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum Katar Pro daha mı iyi olur veya maks. 150 TL farklı bir mouse öneriniz var mı?

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Katar pro adamdır şu fiyata en iyisi diyebiliriz

Lothunia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Can Kaya
Katar pro sizin elinize uyarmi pek bilmiyorum yapısı itibariyle küçük bir mouse buna bağlı olarak ikisi arasından tercih yapabilirsiniz

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Katar pro sizin elinize uyarmi pek bilmiyorum yapısı itibariyle küçük bir mouse buna bağlı olarak ikisi arasından tercih yapabilirsiniz
El yapıma uygun olduğunu düşünmüyorum o zaman ayrıca Ultra hafif yazıyordu bu da istediğim bir şey değil.

Lothunia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Can Kaya
El yapıma uygun olduğunu düşünmüyorum o zaman ayrıca Ultra hafif yazıyordu bu da istediğim bir şey değil.
Karar sizindir fakat hafif mouse un zevki ayrıdır.Evet ağır alistiysaniz biraz zaman alabilir fakat agirlarda belli bir süre sonrası ağrı olusabiliyor.Eger FPS oynuyorsanız bazı yerlerde yavaş kalma olaylarla da karşılaştım.Tekrardan diyorum zevkler renkler tartışılmaz fakat bir dusunebilirsiniz.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Karar sizindir fakat hafif mouse un zevki ayrıdır.Evet ağır alistiysaniz biraz zaman alabilir fakat agirlarda belli bir süre sonrası ağrı olusabiliyor.Eger FPS oynuyorsanız bazı yerlerde yavaş kalma olaylarla da karşılaştım.Tekrardan diyorum zevkler renkler tartışılmaz fakat bir dusunebilirsiniz.
Anladım hocam ama alışmak gerçekten zor olur gibi duruyor çünkü kullandığım mouse tam 560 gram.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hocam o neymiş öyle tuğla kadar 😂 valla bloody a90 kullandım 200 gram ağır geliyordu.katar pro aldım.Tuy gibi sensörü mükemmel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elinde sonunda alisirsiniz hocam bence
Tamam hocam değerlendireceğim.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Top Bottom