Neler Yeni

Apex Legends Hesabı ne kadar eder?

Kircheis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kircheis
Son 1 yıldır oynamadığım EA APP hesabını elden çıkarmayı düşünüyorum. Sadece Apex Legends oynadığım hesabımdır. Hesap değeri konusunda fikirlerinizi bekliyorum.

Tüm resimler için arşive göz atabilirsiniz;

Snapshot_230615220137.pngSnapshot_230615214556.png

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
Mehmet
Hocam yanılmıyorsam Valoda falan oyuna yüklenen nakit miktarının yarısı alınır, yüksek rütbe vs varsa fiyat yükselir. Sizin rank yok sanırım şu anda, yüklediğiniz meblağın yarısını talep edebilirsiniz gibi. Silah skinleri iyi, güzel karakter skinleri de var ama hem Apex oyuncusu fazla değil, hem level düşük, hem rank yok... Alıcı bulmak biraz zor olabilir.

Kircheis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kircheis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam yanılmıyorsam Valoda falan oyuna yüklenen nakit miktarının yarısı alınır, yüksek rütbe vs varsa fiyat yükselir. Sizin rank yok sanırım şu anda, yüklediğiniz meblağın yarısını talep edebilirsiniz gibi. Silah skinleri iyi, güzel karakter skinleri de var ama hem Apex oyuncusu fazla değil, hem level düşük, hem rank yok... Alıcı bulmak biraz zor olabilir.
561 level kankam, 500'den sonra badge değişip seviye sıfırlanıyor :D Dün itemsatis 1500₺'ye ekledim ve 3 kişi yazmış. Bir tanesi satın almış, iptal ettim. İlgi çok olunca konu actim. Ayrıca Octane Heirloom var.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
Mehmet
561 level kankam, 500'den sonra badge değişip seviye sıfırlanıyor :D Dün itemsatis 1500₺'ye ekledim ve 3 kişi yazmış. Bir tanesi satın almış, iptal ettim. İlgi çok olunca konu actim. Ayrıca Octane Heirloom var.
Hocam level sıfırlandığını bilmiyordum, iyi o zaman değeri epey artar. Açıkçası 61 levelde bu kadar skini nasıl topladığını merak etmiştim :D Niçin iptal ettiniz, sizin kafanızda ne kadar var?

Kircheis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kircheis
Hocam level sıfırlandığını bilmiyordum, iyi o zaman değeri epey artar. Açıkçası 61 levelde bu kadar skini nasıl topladığını merak etmiştim :D Niçin iptal ettiniz, sizin kafanızda ne kadar var?
3K koydum şuan bakalim, fikir aldiktan sonra düşürürüm. Ayrıca bir fikrim yok, daha kötü hesapları 2K civarina koymuşlar. Hesapta 300₺ değerinde Apex Coinde bulunmaktadir.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Son 1 yıldır oynamadığım EA APP hesabını elden çıkarmayı düşünüyorum. Sadece Apex Legends oynadığım hesabımdır. Hesap değeri konusunda fikirlerinizi bekliyorum.

Tüm resimler için arşive göz atabilirsiniz;

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hesap değerinin üstüne maksimum 20-25 TL bence.
Çünkü diğer oyunlar prime vermişti ki sanorsam %90 ordan aldınız.
Ama Apex hesabınızın yatırdığınız paranın en az böyle bi %20-30 azını satış fiyatı oalrak deneyin bence (ytd)

Kircheis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kircheis
Hesap değerinin üstüne maksimum 20-25 TL bence.
Çünkü diğer oyunlar prime vermişti ki sanorsam %90 ordan aldınız.
Ama Apex hesabınızın yatırdığınız paranın en az böyle bi %20-30 azını satış fiyatı oalrak deneyin bence (ytd)
13-15K Coin yatırmisim ama heirloom ve geri gelmeyecek skinler olması değer yukseltiyor.

Son düzenleme:

Kircheis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kircheis
Edit: 3111₺ satildi, ben hangi fiyata koyarsam talep geliyor değişik:D

Kircheis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kircheis
bence satma o parayada belliki ucuza koyuyorsun
Suan tek heirloom var ve yakında 2. Heirloom düşecektir. Çünkü oyunun başında 65 levelde ilk heirloom gelmişti. Her 500 kutuda bir düşme garantisi var ve şuan 500 kutuya yakindir. 5000 yapip bekleyelim :D

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
PichHasso
yanlış yapıyorsun apex hesabı türkiyede satılmamalı ben içi boş sadece şansa heirloom çıktı diye hesabı 90 dolara satmıştım avrupada bu oyuna aşırı derecede ilgi var çok rahat 150-200 dolar arası satarsın belki daha fazlası bile edebilir

Kircheis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kircheis
yanlış yapıyorsun apex hesabı türkiyede satılmamalı ben içi boş sadece şansa heirloom çıktı diye hesabı 90 dolara satmıştım avrupada bu oyuna aşırı derecede ilgi var çok rahat 150-200 dolar arası satarsın belki daha fazlası bile edebilir
Teşekkürler, Guvenilir şekilde çekim yapabilecegim yabancı pazar yeri önerir misin?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,878
Üyeler
141,644
Son üye
awgwgag
Top Bottom