Neler Yeni

Yardım Apex legendste yüksek sisteme rağmen drop

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
İhsan Öztürk
Kullanıma bakın hocam. GPU kullanım değeri. Büyük ihtimalle ekran kartı anlık kullanımı düşüyor o yüzden yapıyor
hocam baktım şimdi evet ekran kartı anlık olarak düşüyor ama az önceki arkadaşın dediği gibi çok çim olan ve şelale olan yerlerde düşüyor diğer yerlerde stabil mapte geziyorum genel olarak bi sıkıntı yok ama bir yer var spesifik ve oraya geldiğimde ekran kartı anlık olarak düşüyor başka hiçbir oyunda bu sıkıntı yok ama apexte böyle bi sıkıntı var niyeyse
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam baktım şimdi evet ekran kartı anlık olarak düşüyor ama az önceki arkadaşın dediği gibi çok çim olan ve şelale olan yerlerde düşüyor diğer yerlerde stabil mapte geziyorum genel olarak bi sıkıntı yok ama bir yer var spesifik ve oraya geldiğimde ekran kartı anlık olarak düşüyor başka hiçbir oyunda bu sıkıntı yok ama apexte böyle bi sıkıntı var niyeyse

ayarları az önceki arkadaşın dediği gibi yaptım ve biraz düzeldi öncesine göre

Ekler

• IMG_6573.jpeg
    IMG_6573.jpeg
    1.8 MB · Hit: 36
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri