Neler Yeni

Apex Pro Mini'de kendi kendine basma sorunu mu var?

yawlse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yavuz Selim Yılmaz
Kimisi sorunsuz çalışıyo kimiside kendi kendine basıyo bozuk demiş. Hangisi doğrudur?

foreusx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mertkkan Türer
1-2 aydır kullanıyorum, öyle bir sorunla karşılaşmadım. Sadece kesinlikle kendine uygun ayarları yapman lazım, ilk satın aldığımda e-sporculara özenip 0.1 hassasiyette kullanmaya çalışmıştım fakat Valorant oynarken istemeden sağa sola hareket ettiğim oldu. Sonrasında kendime uygun ayarları buldum ve çok memnunum klavyeden. Başka sorun olursa memnuniyetle cevaplarım.

yawlse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yavuz Selim Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1-2 aydır kullanıyorum, öyle bir sorunla karşılaşmadım. Sadece kesinlikle kendine uygun ayarları yapman lazım, ilk satın aldığımda e-sporculara özenip 0.1 hassasiyette kullanmaya çalışmıştım fakat Valorant oynarken istemeden sağa sola hareket ettiğim oldu. Sonrasında kendime uygun ayarları buldum ve çok memnunum klavyeden. Başka sorun olursa memnuniyetle cevaplarım.
Bende valorant oynayacağım da, kaç hassasiyette kullanıyorsunuz merak ettim.
birde w a s d yi düşüğe çekip diğerlerini normal mi bırakıyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde sizin klavyeninizin sol shift tuşu büyük mü küçük mü? Küçük shift ise sıkıntı yaratır mı?

foreusx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mertkkan Türer
Bende valorant oynayacağım da, kaç hassasiyette kullanıyorsunuz merak ettim.
birde w a s d yi düşüğe çekip diğerlerini normal mi bırakıyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde sizin klavyeninizin sol shift tuşu büyük mü küçük mü? Küçük shift ise sıkıntı yaratır mı?
Geç dönüş için kusura bakma, sol shift tuşu küçük ama önceki klavyemde büyüktü ve bu kullanırken rahatlık bile oldu. Tuşlar genel olarak 1'de, yanlışlıkla basmak istemeyeceğim tuşları arttırdım(X vb.), yanlışlıkla elimi çekmek istemeyeceğim tuşları ise azalttım(ctrl, left shift). Leviathan takımından Aspas hepsini 1'de kullanıyor, tamamen senin nasıl rahat ettiğine bağlı.

yawlse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yavuz Selim Yılmaz
Geç dönüş için kusura bakma, sol shift tuşu küçük ama önceki klavyemde büyüktü ve bu kullanırken rahatlık bile oldu. Tuşlar genel olarak 1'de, yanlışlıkla basmak istemeyeceğim tuşları arttırdım(X vb.), yanlışlıkla elimi çekmek istemeyeceğim tuşları ise azalttım(ctrl, left shift). Leviathan takımından Aspas hepsini 1'de kullanıyor, tamamen senin nasıl rahat ettiğine bağlı.
Çok teşekkür ederim cevabın için, klavyeyi aldım bu arada gelincede görüşlerimi yazıcam. Her aktivasyon noktasınıda deneyeceğim :D

yawlse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yavuz Selim Yılmaz
Klavye geldi, tuşa basma hissiyatı efsane, sesleride aynı şekilde. Ama alışmak için zaman gerek çok farklı bi klavye. Elim yön tuşlarına gidiyor bulmayınca fn tuşuyla hallediyorum. RGB side çok kalite, yazılımdan rahatça ayarlanmasıda mükemmel. Şu ana kadar kullandığım en iyi klavye bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Uğur
Hocam bende sarj durumunu stabil göstermiyor, bir yüzde 60 gösteriyor bir yüzde 90. Sizler böyle hir sorun ile karşılaştınız mı.

Top Bottom