Neler Yeni

🔥İndirim Apple 20W USB-C Adaptörü 349₺ +69,80₺ Nays indirim 279₺

Blessed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Deniz
Yanlış anlamayında nays ın Allah belasını versin kaç gündür geri iade bekliyorum %20 lik yapılmıyor üç iş gününü geçti sonra talep oluşturttum cuma günü bugün salı hala ses yok firmadan para gitti herhalde ben bu kadar yavaş ve umursamaz bir firma görmedim 175 TL geri ödemem yatmadı
Konuda nays kartla alınca şu kadar iadeyi görünce ister istemez sitem ettim kusura bakmayın arkadaşlar
hala alamadınız mı

hala alamadınız mı
Yok hocam birde destek birimi soruları cevaplamıyor pişkin pişkin geri dönüşlerde bulunuyorlar
Sorduğum soruya cevap vermiyorlar robot gibi bildiğim şeyleri tekrar tekrar bana anlatıyorlar

Blessed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Deniz
Yok hocam birde destek birimi soruları cevaplamıyor pişkin pişkin geri dönüşlerde bulunuyorlar
Sorduğum soruya cevap vermiyorlar robot gibi bildiğim şeyleri tekrar tekrar bana anlatıyorlar
gerçi müşteri destek hattı çok sıkıntılı soru sorduğum zaman hep anlık hatadır deyip direkt konuşmadan ayrılıyorlar

gerçi müşteri destek hattı çok sıkıntılı soru sorduğum zaman hep anlık hatadır deyip direkt konuşmadan ayrılıyorlar
Aynen öyle hocam
Kandırıldığıma üzülüyorum ben, çünkü ben güvendim aldım ve pişman oldum

ValarMorghulish

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
MCA
Bana 1gün sonra yattı hemen bir kere pazaramadan aldım bir kere hepsiburadadan totalde 187.5 TL geri ödeme aldım.

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yigithandeniz
Aynen öyle hocam
Kandırıldığıma üzülüyorum ben, çünkü ben güvendim aldım ve pişman oldum
hocam ben de defactodan alışveriş yapmıştım iade yapılmadı hbden yaptım geçen gün yine iade olmadı fakat yemeksepetinden yemek söylediğimde ertesi gün iade yapılıyor anlamadım hiçbir şey gerçekten

Darkdawn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Serdar
hocam ben de defactodan alışveriş yapmıştım iade yapılmadı hbden yaptım geçen gün yine iade olmadı fakat yemeksepetinden yemek söylediğimde ertesi gün iade yapılıyor anlamadım hiçbir şey gerçekten
Firma tamamen kafasına göre davranıyor canı nasıl isterse hepsiburada dan alırken de hepsipayle almadığınızdan emin olun yoksa yatmaz iade ayrıca 250tl geri ödeme limitini de aşmamış olmanız lazım

Aravil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Vurhan
Iade olmasi için Hepsipay cüzdan ile ödememeniz gerekiyor, çünkü o zaman ödemeyi Hepsipay’e yapıyorsunuz ve genelde otomatik o seçenek seçili oluyor. Kredi kartı ile öde seçeneğini seçerseniz ödemeyi direkt Hepsiburadaya yaptığınız için iade oluyor. Kampanyada da cüzdan ödemeleri geçersiz diye belirtiyor olması lazım.

slhkl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Salih Kol
bende pazarama(%20 kampanyası) ve n11(%10 kampanyası) den alışveriş yaptım geçen hafta 6 iş günü oldu hâlâ herhangi bir geri ödeme olmadı 250+250 toplam 500 tl geri ödeme yapılacaktı sözde...

Top Bottom