Neler Yeni

Apple Ekosistem Önerisi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Leon S.

80+
Trollediğim falan yok.Apple ın yılda çıkardığı model sayısı belli zaten.Bütçe sorunum yok diyor.12 pro max,macbook pro,apple watch ne alınacağı da belli.Konu trol.Android telefon istese,masaüstü toplayacağım dese çok farklı sistemler toplar.Apple da alır çıkar olay bu.
Apple sitesinde daha pahalı. Hem apple ekosistemi en iyi ekosistem

Penguen

80+ Silver
Boş konu. Zaten Apple'ın yüzlerce ürünü yok.
Alınacak ürünler belli, yazmışsın (laptop, kulaklık...). İhtiyacına uygun olanı alırsın.
Bir de kıskançlıktan çatladın mı yazmış. Görgüsüzsün dostum. 👍🏻
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apple sitesinde daha pahalı. Hem apple ekosistemi en iyi ekosistem
Akakçe, epey vs. kullanabilir buradaki insanlar da onu kullanıp öneri yapacak.

IMG_20210829_145241.jpg

Acaba neden?

Leon S.

80+
Boş konu. Zaten Apple'ın yüzlerce ürünü yok.
Alınacak ürünler belli, yazmışsın (laptop, kulaklık...). İhtiyacına uygun olanı alırsın.
Bir de kıskançlıktan çatladın mı yazmış. Görgüsüzsün dostum. 👍🏻

Akakçe, epey vs. kullanabilir buradaki insanlar da onu kullanıp öneri yapacak.
Saygısızlığı bırakın. O zaman pc önerisi isteyenler de kendi baksın. Apple diyince önermezsiniz siz. Anca şayomi önerin.

Penguen

80+ Silver
Saygısızlığı bırakın. O zaman pc önerisi isteyenler de kendi baksın. Apple diyince önermezsiniz siz. Anca şayomi önerin.
Ne alaka? Direkt markaya bağladın. Şaka gibi. Ben fanboy değilim. Bütçeye ihtiyaca fiyata göre ürün önerilir. Apple alma mı dedim ben?
Bütçede sıkıntı yok.
İhtiyaçları da belli. Açıp kendisi de bakabilir. Yukarıdaki mesajla saygısızlığı kendi yaptı, ben değil.

Bunun dışında bilgisayar kategorisinde binlerce parça var, binlerce farklı bilgisayar oluşturabilir. Burada bütçe sıkıntısı yoksa alacağı iPhone 12 Pro Max'dir mesela, daha neyini soruyor?

Leon S.

80+
Ne alaka? Direkt markaya bağladın. Şaka gibi. Ben fanboy değilim. Bütçeye ihtiyaca fiyata göre ürün önerilir. Apple alma mı dedim ben?
Bütçede sıkıntı yok.
İhtiyaçları da belli. Açıp kendisi de bakabilir. Yukarıdaki mesajla saygısızlığı kendi yaptı, ben değil.

Bunun dışında bilgisayar kategorisinde binlerce parça var, binlerce farklı bilgisayar oluşturabilir. Burada bütçe sıkıntısı yoksa alacağı iPhone 12 Pro Max'dir mesela, daha neyini soruyor?
Buyur öner o zaman. O zaman öneri istemenin ne anlamı kaldı? Gidip 2tb 512 gb en yüksek istemiyordur. Orta üst birşeydir.

123kral14

80+ Silver
Hocam bütçe sınırınız yoksa neden 120 fps valorant oynuyorsunuz? Adam size sınır yoksa alın hepsini geçin demiş çatladın mı kıskandın mı yazmışsınız konu tamamen trol.

Penguen

80+ Silver
Buyur öner o zaman. O zaman öneri istemenin ne anlamı kaldı? Gidip 2tb 512 gb en yüksek istemiyordur. Orta üst birşeydir.
Kardeşim illa boş beleş savunmak zorunda mısın? Arkadaşın mı yoksa?
İhtiyacına göre olanı alır nasılsa bütçe sıkıntısı yok, ister iPhone 12 pro max 512 GB alır ister iPhone 12 mini 64 GB alır Allah Allah.
Böyle tipler nereden buluyor beni ya?

Hocam bütçe sınırınız yoksa neden 120 fps valorant oynuyorsunuz? Adam size sınır yoksa alın hepsini geçin demiş çatladın mı kıskandın mı yazmışsınız konu tamamen trol.
Aynen çoluk çocuk boş lafa tutuyor. Engelleyin geçin.

Rüyasında alacak o yüzden konu açmış.

Leon S.

80+
Kardeşim illa boş beleş savunmak zorunda mısın? Arkadaşın mı yoksa?
İhtiyacına göre olanı alır nasılsa bütçe sıkıntısı yok, ister iPhone 12 pro max 512 GB alır ister iPhone 12 mini 64 GB alır Allah Allah.
Böyle tipler nereden buluyor beni ya?
O zaman telefon önerisi isteyene de böyle yapın en üstünü al diyip emek vermeden.

123kral14

80+ Silver
Hocam bütçe sınırsız indirim mi kovalıyorsunuz
1630238413739.png

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Batuhan Divrik
Konu diye bir şey yok adam bütçe sınırı olmadan öneri istemiş. Siz bütçe sınırı olmadan pc önerisi isteyen birine en pahalı parçaları atarsınız biter o da baksa bulur ama pc ile aynı değil bu. Apple sitesine girip en pahalı yapıp her şeyi alabilir biter. Bu görgüsüzlükten çok yalan gibi geldi bana.

Leon S.

80+
Konu diye bir şey yok adam bütçe sınırı olmadan öneri istemiş. Siz bütçe sınırı olmadan pc önerisi isteyen birine en pahalı parçaları atarsınız biter o da baksa bulur ama pc ile aynı değil bu. Apple sitesine girip en pahalı yapıp her şeyi alabilir biter. Bu görgüsüzlükten çok yalan gibi geldi bana.
Apple sitesinde daha pahalı

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT