Neler Yeni

Apple Macbook air m2 almak mantıklı mı?

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
30k bütçem var. Beni hem üni hayatımda ve üniden sonra idare edicek bir laptop arıyorum sizce parasını hakediyor mu?

şahin doğan

80+ Platinum
Alınır ama M1'i 16GB Ram, 512GB hafıza yapıp almakta mantıksız değil. Hatta 1 tık daha mantıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Lemonade Cell
eğer evde sabit kullanmak istiyorsan ben Mac mini öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendim kişisel olarak macbook pro kullanıyorum sorun varsa alabilirim

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır ama M1'i 16GB Ram, 512GB hafıza yapıp almakta mantıksız değil. Hatta 1 tık daha mantıklı.
Bütçe olarak daha mantıklı evet ama m1 ile m2 arasında büyük farklar var almışken iyi bir şey almak istiyorum

eğer evde sabit kullanmak istiyorsan ben Mac mini öneririm

kendim kişisel olarak macbook pro kullanıyorum sorun varsa alabilirim
Evde sabit kullanmıcam yanımda taşıcam. Pro ile ilgili sorum da şu depolama da sıkıntı yaşıyor musun harici bir disk gerekli mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Lemonade Cell
Bütçe olarak daha mantıklı evet ama m1 ile m2 arasında büyük farklar var almışken iyi bir şey almak istiyorum

Evde sabit kullanmıcam yanımda taşıcam. Pro ile ilgili sorum da şu depolama da sıkıntı yaşıyor musun harici bir disk gerekli mi?
ben sadece iş için kullanıyorum yani ödev yapma, kripto ile ilgilenme arada casual oyun kurdum onu oynuyorum bir sıkıntım yok ama ben alırken 8 gb ramli değil 16 gb ramli. model aldım ve 256 gb depolama vardı icloud olduğu için sıkıntı çekmiyorum ama 512 her zaman daha iyidir

Cihangir

80+ Gold
30k bütçem var. Beni hem üni hayatımda ve üniden sonra idare edicek bir laptop arıyorum sizce parasını hakediyor mu?
kesinlikle alınır. Ben grafik tasarım okudum oyun çoö oynadığım için oyuncu notebook aldım şimdi iş için sıkıntı 16gb ram ve rtx 3060 lı olsada arada bi zorluyor mac almak en iyisi

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kesinlikle alınır. Ben grafik tasarım okudum oyun çoö oynadığım için oyuncu notebook aldım şimdi iş için sıkıntı 16gb ram ve rtx 3060 lı olsada arada bi zorluyor mac almak en iyisi
Ben iş için istemiyorum günlük kullanacağım ara sıra tft oynayacağım video film izleyeceğim uzun ömürlü sağlam bir şey istiyorum. 2 haftadır araştırıyorum macbook air bana en uygunu gibi tercihim bu yönde olacak.

Cihangir

80+ Gold
Ben iş için istemiyorum günlük kullanacağım ara sıra tft oynayacağım video film izleyeceğim uzun ömürlü sağlam bir şey istiyorum. 2 haftadır araştırıyorum macbook air bana en uygunu gibi tercihim bu yönde olacak.
iş için en iyisi macbook bütçe varsa al

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
vinsanity1525
Top Bottom