Neler Yeni

Yardım Apple Store Kredi Kartıma Taksit Yapmadan Direkt Parayı Çekti

hevaissen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alp Eren DEMİR
Selam arkadaşlar herkese iyi forumlar.

Apple Store dan iPad Air 6 ve Pencil pro kampanyalı seti aldım ödemeden adımında world card'a taksit olduğu yazıyordu fakat ödeme işleminde taksit seçtirmeden tek çekim yaptı karttan ve iptal de edilemiyor Pencil'in kargosu hazırlandığı için.

Hafta sonu olduğundan müşteri temsilcisine de ulaşamıyorum acaba yarın Bağdat caddesindeki Apple Store'a gitsem derdimi anlatabilir ve iptal ettirebilir miyim acaba bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim, teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Selim Ege Aydemir

Apple Store dan iPad Air 6 ve Pencil pro kampanyalı seti aldım ödemeden adımında world card'a taksit olduğu yazıyordu fakat ödeme işleminde taksit seçtirmeden tek çekim yaptı karttan ve iptal de edilemiyor Pencil'in kargosu hazırlandığı için.

Hafta sonu olduğundan müşteri temsilcisine de ulaşamıyorum acaba yarın Bağdat caddesindeki Apple Store'a gitsem derdimi anlatabilir ve iptal ettirebilir miyim acaba bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim, teşekkürler.
denemekten zarar gelmez

YazılımKafa

80+ Silver

Ürünü kargodan geri çevirdiğinde siparişin otomatik iade edilir

hevaissen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alp Eren DEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

YazılımKafa

80+ Silver
vade farksızdı alacağımda bankayı aradım ama sonradan taksit yapılamayacağını söylediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

gerçekten bunu yapmak istemiyorum ama koskoca apple bunun uyarısını vs yapmıyorsa müstehak gibi duruyor
İptal etmiyorlarsa böyle yap. Sonuçta iptal senin hakkın. Boşver

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,866
Üyeler
153,454
Son üye
bugrakyel
Top Bottom