Neler Yeni

Apple Watch 3 alınır mı

denek

80+
merhaba;
apple watch 3 2600 tl ye alınır mı saat takmayı çok seven biriyim apple watch almayı düşündüm ikinci elde pil %97 olan sıkıntısız buldum sizce alınır mı onun yerine başka bir şey alabilir miyim

Mert

80+ Silver
Çok eski, minimum 5 ya da SE alınmalı.

Yasin Çınar

80+ Bronze
O fiyata Samsung alın, hem yeni olur hem teknoloji olarak da iyi olur ama bir Apple Watch değildir tabi ki de.

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,917
İsim
Chloe Grace Moretz
acık fikrim 7 nike versiyonunu almıstım 2-3 ay kullandım sonra inanılmaz sıktı ama saati seviyorsanız 2.el 3 alınamz baska bir marka tercih edin bence

denek

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
s
O fiyata Samsung alın, hem yeni olur hem teknoloji olarak da iyi olur ama bir Apple Watch değildir tabi ki de.
samsung watch 4 classic aklımda var ama telefonum apple telefona bağlayarak kullanan biri değilim ilk kurulumda telefona bağlamadan yapabiliyor muyuz.

Yasin Çınar

80+ Bronze
s

samsung watch 4 classic aklımda var ama telefonum apple telefona bağlayarak kullanan biri değilim ilk kurulumda telefona bağlamadan yapabiliyor muyuz.
Galaxy Watch diye bir uygulama var oradan indirip bağlıyorsunuz ve ilk kurulumda bağlamanız gerekiyor. Sonrasında bağlamadan kullanabilirsiniz Ben de okulda telefonum kapalı oluyor yine de kullanabiliyorum. (Samsung gear S2 var bende)

Golf 4 R32

80+ Silver
merhaba;
apple watch 3 2600 TL ye alınır mı saat takmayı çok seven biriyim apple watch almayı düşündüm ikinci elde pil %97 olan sıkıntısız buldum sizce alınır mı onun yerine başka bir şey alabilir miyim
Samsung al daha iyi

denek

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Galaxy Watch diye bir uygulama var oradan indirip bağlıyorsunuz ve ilk kurulumda bağlamanız gerekiyor. Sonrasında bağlamadan kullanabilirsiniz Ben de okulda telefonum kapalı oluyor yine de kullanabiliyorum. (Samsung gear S2 var bende)
yeni modellerde olmuyor o uygulamam sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,541
Üyeler
147,156
Son üye
kaisenn
Top Bottom