Neler Yeni

APU LAPTOP İŞLEMCİ DEĞİŞİR Mİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
Soru başlık daki gibi lenovo g50-45 model laptop var oyun performansı çok iyi değil içinde amd a8 6410 diye bir işlemci var ama bu laptopun uyumlu soket başka daha güçlü bir işlemci takılabilir mi nasıl bulabilirim buna uygun daha güçlü bir apu işlemci

cankut16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
cankut tunç
Selam dostum aynı sorunun yanıtını bende arıyorum bir bilgin olursa söylermisin

Yusufya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Yusuf H.
Instagram
yhzltrk
Steam
yusufya
Discord
Youfi#1616
Soru başlık daki gibi lenovo g50-45 model laptop var oyun performansı çok iyi değil içinde amd a8 6410 diye bir işlemci var ama bu laptopun uyumlu soket başka daha güçlü bir işlemci takılabilir mi nasıl bulabilirim buna uygun daha güçlü bir apu işlemci
ben hiçbir laptop üzerinde ekran kartı veya işlemci değiştirilemediğini duydum

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Eğer GPU ve CPU ayrı olsaydı değiştirilebilirdi (Bazı Leptoplarda) çünkü kaynak yapılarak anakarta bağlanıyor (Biryerde görmüştüm tam emin değilim) Değiştiremezsin.

.RBO.

80+ Silver
%0.1 ihtimal ile çok zor ama yapılabiliyor %99.9 ihtimal ile yapılamıyor

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
laptoplarda işlemci değiştirilir. ama hepsinde değil. kolay yoldan anlamak için işlemcini google'da alışveriş sayfasında aratabilirsin. işlemci olarak bulursan değişiyordur. anakartla beraber satılıyorsa değişmiyordur. anlamanın en kolay yolu bu.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Arkadaşlar bilmiyorsanız yazmayın şuraya cpu uyumlu soketi olan başka bi işlemci ile değiştirilebilir

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Yeni nesil laptoplarda zor. İşlemci anakarta gömülü olarak sunuluyor. Hafiflik incelik dalga dümeninden dolayı. Vaktinde ben de çok araştırmıştım ama böyle bir sonuca varmıştım. Umarım pozitif yönde kayda değer bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Top Bottom