Neler Yeni

Apu sistem alacağım ilk defa PC kuracağım için yardım eder misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku Şirin
Merhabalar ben ince hesaptaki nova Apu adlı sistemi almayı düşünüyorumda ilk defa masaüstü PC alacağım sorularım şunlar
-pc bana geldiğinde Apu sistemi monitorü anakarttan mı bağlarım nasıl bağlarım
-pc freedos olarak gelirse windowsu kendim kurmam gerekirde kuramassam bilgisayarcıyamı götürmem gerekir
- ve bir Apu sistem alırsam PC yi kurduktan sonra vs yapmam gereken önemli farklı bı şey varmı

Merhabalar ben ince hesaptaki nova Apu adlı sistemi almayı düşünüyorumda ilk defa masaüstü PC alacağım sorularım şunlar
-pc bana geldiğinde Apu sistemi monitorü anakarttan mı bağlarım nasıl bağlarım
-pc freedos olarak gelirse windowsu kendim kurmam gerekirde kuramassam bilgisayarcıyamı götürmem gerekir
- ve bir Apu sistem alırsam PC yi kurduktan sonra vs yapmam gereken önemli farklı bı şey varmı
windowsu İncehesap deneme sürümü kuruop gönderiyor gürüntü kablosunu kasanın arkasındaki kızaktan anakarta bağlayacaksın sistem gelince furmak testi yapabilir ve sürücülerini günceleştirebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku Şirin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windowsu İncehesap deneme sürümü kuruop gönderiyor gürüntü kablosunu kasanın arkasındaki kızaktan anakarta bağlayacaksın sistem gelince furmak testi yapabilir ve sürücülerini günceleştirebilirsin
Peki deneme sürümünde sıkıntısız bı şekilde kullanabilirim demi yani ilerleyen zamanlarda bı sıkıntı olmaz normal Windows gibi kullanirim

Peki deneme sürümünde sıkıntısız bı şekilde kullanabilirim demi yani ilerleyen zamanlarda bı sıkıntı olmaz normal Windows gibi kullanirim
bazı özelikleri kulanamazsın mesala duvar kağdı değiştirme gibi bunun içinde 20-30 tl arasında internete windows lisansları satılıyor onlardan alıp kulananilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,068
Üyeler
150,607
Son üye
bruss
Top Bottom