Neler Yeni

apu sistemmi ekran kartlı sistemmi?

Kllca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İsmail Arslan
Bütçe
3000
Merhaba arkadaşlar.Ben bi sistem alcam fakat apu sistemmi yoksa ekran kartlı sistemmi alayım diye düşündüm,aslında fiyat performans olarak apu daha mantıklı geliyor.Çünkü şu anda ülkemizde ekran kartı kıtlığı var ve bu dönemde apu daha mantıklı geliyor.Oynayacağım oyunlar gta 5,hoi4,PUBG mobile ve ets2 sizce apumu yoksa ekran kartlı sistemmi?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Teşekkür ederim.
Bulduğum APU sistemler (RAM çift kanal yapılmalı)

Bir de bunu buldum fiyatı uygun geldi atayım dedim.

Kllca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İsmail Arslan
Bulduğum APU sistemler (RAM çift kanal yapılmalı)

Bir de bunu buldum fiyatı uygun geldi atayım dedim.
Valla Allah senden razı olsun ilk pc daha uygun birkaç eklemeyle 4000 TL oluyo teşekkür ederim bu arada ben bu işlemciyle sadece gta 5,hoi4,PUBG mobile ve ets2 yi en düşük ayarlarda uzun süre sorunsuz oynayabilirim demi?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Valla Allah senden razı olsun ilk pc daha uygun birkaç eklemeyle 4000 TL oluyo teşekkür ederim bu arada ben bu işlemciyle sadece gta 5,hoi4,PUBG mobile ve ets2 yi en düşük ayarlarda uzun süre sorunsuz oynayabilirim demi?
GTA5 1080P düşük ayarlarda 70FPS civarı veriyor. Diğer oyunlar zaten GTA5 den daha hafif onlar da çok rahat oynanır.

whoamii

80+ Silver
İlk sistemdeki ssd kronik sorunlu, psu ya güven olmaz.

whoamii

80+ Silver
o zaman ssd ile psu yu değiştirsem olurmu bide güvendiğiniz ssd ve psu markası varmıdır
Eğer 2. el olur derseniz başka bir şey toplayabiliriz, böylece ayriyeten masraftan kurtulursunuz. Fakat illa sıfır olsun istiyorsanız;
Alınabilecek en uygun fiyatlı psu:
SSD:

Kllca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İsmail Arslan
Eğer 2. el olur derseniz başka bir şey toplayabiliriz, böylece ayriyeten masraftan kurtulursunuz. Fakat illa sıfır olsun istiyorsanız;
Alınabilecek en uygun fiyatlı psu:
SSD:
yok ya sıfır olsun ben değiştiririm psuyla ssdyi

whoamii

80+ Silver
yok ya sıfır olsun ben değiştiririm psuyla ssdyi
Bunu alıp sadece bir ssd eklerseniz, daha fazla performans alabilirsiniz. Gamegaraj'ın apu sistemlerinden almanızı tavsiye edecektim fakat işlemci stokları tükenmiş. Bir süre sonra yenilenebilir eğer isterseniz biraz bekleyip aşağıdaki sistemin işlemcisini 3400g olarak değiştirip ve rami 2x9 yaparak alabilirsiniz. Söylediğim gibi 2. elde daha çok alternatif var fakat sıfırdaki alternatifler bunlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,293
Üyeler
140,167
Son üye
moco391
Top Bottom