Neler Yeni

Öneri Araba telefon tutucağı önerebilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Rojat
Arkadaşlar araba fort transit 2015 model
Telefon ise resmi note 13pro
Bu özelliklere uygun bir telefon tutacağı önerebilir misiniz? Fiyat sorun değil

onurfndkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Onur

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Akın Serhan Toğrul
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
-Yazın tabiri caiz ise gavur amı gibi sıcak bir şehirde yaşıyorsan cama yapışan sistemler eriyip konsola akıyor yapışkankarı.
-Havalandırma menfezlerine takılanlar menfezlerini taka çıkara kırıyor.
En kalitelisinden en dandiğine telefon tutacağı denen saçmalık er ya da geç elinde kalıyor bir de üstüne masraf çıkartıyor.
Android Auto ve Apple Car bulunan bir ekran al onu tak arabana (6 yılda 3 menfez kırdım 1 tane tutacağı camda eritip gaz yağı ile çıkarmaya uğraştım)

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Rojat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
-Yazın tabiri caiz ise gavur amı gibi sıcak bir şehirde yaşıyorsan cama yapışan sistemler eriyip konsola akıyor yapışkankarı.
-Havalandırma menfezlerine takılanlar menfezlerini taka çıkara kırıyor.
En kalitelisinden en dandiğine telefon tutacağı denen saçmalık er ya da geç elinde kalıyor bir de üstüne masraf çıkartıyor.
Android Auto ve Apple Car bulunan bir ekran al onu tak arabana (6 yılda 3 menfez kırdım 1 tane tutacağı camda eritip gaz yağı ile çıkarmaya uğraştım)
istanbulda yaşıyorum ama denizlide çalışıyorum yazın aynen dediğin gibi oluyor dışarıda 5dk güneş altında duramıyorsun dediğini mantıklı buldum fikrin için teşekkürler

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Akın Serhan Toğrul
istanbulda yaşıyorum ama denizlide çalışıyorum yazın aynen dediğin gibi oluyor dışarıda 5dk güneş altında duramıyorsun dediğini mantıklı buldum fikrin için teşekkürler
Sıkıntı yok bu konu sayesinde forumda ilk defa uyarı yemiş oldum ayrıca bu da kilometre taşıdır benim için :blobdance:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,182
Üyeler
155,373
Son üye
TugraKYM
Top Bottom