Neler Yeni

aradaşlar bu ekipmanlar nasıl sizce

T.P.G.

80+ Titanium
Kankam ileride Asus rog sıvı soğutma takıcam sonra 32 yükseltip Samsung ssd alıcam tasarım işi ile uğraşıyorum motovlog videoları çekiyorum telefon yetersiz kalmaya başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bu monitör zaten rekabetçi oyunlar için alıyorum 2k olarak Samsung odyssey G7 alıcam
G serisinde ghosting gibi sorunlar mevcuttu sanırsam, başka modellere yönelmeniz iyi olabilir. LG'nin vardı 1440P Nano IPS bir monitörü, ona bakabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Mehmet Emin
klavyeyi bilmiyorum ama mouse ve kulaklık çok güzel görünüyor

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Evet keris daha mantıklı Gladius 3'ün içinde sadece 50g ivmesi bulunan hali var sensör olarak. Geri kalan tüm özellikleri neredeyse aynı zaten.

Wireless varken aynı paraya gidip Gladius 3 almam ben şahsen. ROG set istenildiğinde özellikle.

Sana attığım şekilde çok daha mantıklı oluyor. Yani senin almak istediklerinden çok çok daha iyi bir set olur.

Zaten klavye ve mousepad aynı. Sadece 201₺ daha fazla ödeyerek çok daha optimum bir ekipman tercihi yapabilirsiniz.

Delta S çok daha iyi bir ürün özellik anlamında ki vereceğiniz ek 500₺'ye değecektir. Mouse keza aynı şekilde kablosuz anlamında gayet iyi ürünlerden biridir ve oldukça hafiftir.

Ayrıca klavye ve mousepad'den bir miktar fiyat düşüşü yaşandı.

raxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
emirhan yılmaz
sEvet keris daha mantıklı Gladius 3'ün içinde sadece 50g ivmesi bulunan hali var sensör olarak. Geri kalan tüm özellikleri neredeyse aynı zaten.

Wireless varken aynı paraya gidip Gladius 3 almam ben şahsen. ROG set istenildiğinde özellikle.

Sana attığım şekilde çok daha mantıklı oluyor. Yani senin almak istediklerinden çok çok daha iyi bir set olur.

Zaten klavye ve mousepad aynı. Sadece 201₺ daha fazla ödeyerek çok daha optimum bir ekipman tercihi yapabilirsiniz.

Delta S çok daha iyi bir ürün özellik anlamında ki vereceğiniz ek 500₺'ye değecektir. Mouse keza aynı şekilde kablosuz anlamında gayet iyi ürünlerden biridir ve oldukça hafiftir.

Ayrıca klavye ve mousepad'den bir miktar fiyat düşüşü yaşandı.
eyvalah kanka siparişleri verdim
kheris mouse
rog klavye
rog delta s kulaklık
hyperx fury s mousepad

Top Bottom