Neler Yeni

Aralık Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünleri Model Belirterek Yazın🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Hazır sistemler

zenngj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerim-Çaman
Dostlarım Aralık ayında da Kasım'da olduğu gibi instagram sayfamız üzerinden indirim şovu yapmayı planlıyorum. Sizlerden mümkünse marka model belirterek indirim görmek istediğiniz ürünleri yazmanızı istiyorum. Gelen çoğunluk isteğine göre ürünlere indirim konusunda markalarla konuşacağım. Sevgiler
BenQ XL2546 - BenQ XL2546K

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dostlarım Aralık ayında da Kasım'da olduğu gibi instagram sayfamız üzerinden indirim şovu yapmayı planlıyorum. Sizlerden mümkünse marka model belirterek indirim görmek istediğiniz ürünleri yazmanızı istiyorum. Gelen çoğunluk isteğine göre ürünlere indirim konusunda markalarla konuşacağım. Sevgiler

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık veya Xiaomi Earbuds Basic 2

Aklında başka fiyat performans bluetooth tws kulaklık varsa güzel indirimi olsa hemen alırım :blobdance:

Enes_dmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Enes DEMİR
İlgilendiği Kategoriler
Gaming pc
F/P sistem çok güzel olur , laptop ta olur

Abdullah kardeşim eğer imkanın varsa satacağın ürünlerin stoklarını 1000 taneden fazla yapmayada odaklanirmisin senden ricam.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Kanka bi webcam indirime yap ya. Mesela "logitech 960-001364 C505 Hd Webcam"

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
fatih
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9
cepte para yok indirim olsa da alamıcaz :D

GassUp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cihan KASAP
1650 yi tekrardan indirime sokarsan çok güzel olur. :3

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Gamepadleri düşünebilirsin abi, F710 gibi gamepadler iyi bi indirime girerse güzel olur

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
inşallah brom ya her yerde indirime girmişti indirimleri kaçırdım
genelde 2546 3.2-3.7 civarı 2546K da 4-5K civarına satılıyor normalde de çok uygun bir monitör değil özellikle 2546K piyasadaki en iyi tepkime süresi ve hareket bulanıklığına sahip monitör olarak geçiyor bir de kur farkından 1000tl kadar zam gelmiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emre Ayyıldız
İ3 10100F bir sistemim var. Ekran kartım GT 9500. İkinci el bir ekran kartı alacaktım ama ikinci el ekran kartları ateş pahası olmuş durumda. Paramın üstüne Anneannem’den biraz harçlık aldım. Eğer bizlere giriş seviyesi ekran kartı indirimi sağlarsanız gerçekten çok seviniriz. Gtx 1650 ekran kartları 6 bin liraları görmüş durumda. Şuan akakçe’de en ucuz GTX 1650, Zotac’ın tek fanlı ve ddr6 modeli, onunda fiyatı an itibariyle 4863TL.
Gtx 1050ti hatta Gt 1030 için bile indirim sağlarsanız gerçekten çok seviniriz.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom