Neler Yeni

Arama Yönlendirme İçin Destek

Ozgusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Özgür
Merhaba, bana ulaşmasını istemediğim 1 kişi var ve telefonumu genelde diğer kullanmadığım numarama arama yönlendirme yapmak zorunda kalıyorum bu sefer diğer kişiler bana ulaşamıyor. ben sadece onun aramaması için o numaraya özel özel arama yönlendirme yapabilir miyim?
Hattın meşgul değil ulaşılamıyor olması lazım

Son düzenleme:

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,956
İsim
HBE
Merhaba, bana ulaşmasını istemediğim 1 kişi var ve telefonumu genelde diğer kullanmadığım numarama arama yönlendirme yapmak zorunda kalıyorum bu sefer diğer kişiler bana ulaşamıyor. ben sadece onun aramaması için o numaraya özel özel arama yönlendirme yapabilir miyim?
Kişinin numarasını engellesene...

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Semih
Dostum True Phone adlı uygulamayı kullanıyorum telefonum xiaomi. Arka plana fotoğraf ekleme gibi baya özellik var eğer kullanırsan.

Konumuza gelirsek uygulama da istesiğin kişiyi seç basılı tut kara listeye ekle diye bir bölüm var, ordan ayarlayabilirsin.

Ozgusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Özgür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum True Phone adlı uygulamayı kullanıyorum telefonum xiaomi. Arka plana fotoğraf ekleme gibi baya özellik var eğer kullanırsan.

Konumuza gelirsek uygulama da istesiğin kişiyi seç basılı tut kara listeye ekle diye bir bölüm var, ordan ayarlayabilirsin
Hocam peki kara liste

Konumuza gelirsek uygulama da istesiğin kişiyi seç basılı tut kara listeye ekle diye bir bölüm var, ordan ayarlayabilirsin.
ye eklediğimiz kişi bizi aradığında ulaşılamıyor mu yoksa engellemiş gibi meşgul mü çalıyor

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,854
İsim
tümen dağ
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri