Neler Yeni

araştırmalarımdan sonra topladığım sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Yahya Korkut
Neye göre? Ne yaptı açıklsanız,
hocam sürekli fps droplar yiyorum yayın ya da video kaydı açtığımda ölüyor pc 1 fps oynuyor hissiyatı veriyor işlemci hızı falan düşük chrome ve ya bi dosya vs açmak istediğimde geç açılıyor gibi

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,670
İsim
Hakan
hocam sürekli fps droplar yiyorum yayın ya da video kaydı açtığımda ölüyor pc 1 fps oynuyor hissiyatı veriyor işlemci hızı falan düşük chrome ve ya bi dosya vs açmak istediğimde geç açılıyor gibi
Modele göre değişir o, 10400 3100'den daha iyi

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Ahmet Hakan
SSD kronik sorunlu ve 2D NAND
Fiyat ucuz olsun diye onu seçtim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun marka ile alakası yok. 2C 2 T AMD işlemci kullansan onda da aynısı olacak. Yayın performansını çoklu çekirdek performansı belirler. 10400 3600 dengi bir performans sunuyor. 3100'den çok daha iyi.

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Adem Furkan ATA
hocam bende de öyleydi intel almam dedim ama babam pc ciden intel alıp gelmiş şuan memnunum yeni nesillerde intel daha doğru düzgün davranıyr sanırım

Top Bottom