Neler Yeni

ARC A750 DRIVER SORUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yalın Şeker
Dostlar selamlar. Donanım Arşivi'nin son videosundan sonra gidip ARC A750 ekran kartı aldım.
Son driverı kurmaya çalışırken ekranım simsiyah oldu ve bir türlü arc ile çalıştıramadım safe modea girip driver silip eski kartımı takmam gerekti.
İşlemcim evet biraz zayıf ama sizce tek sorun bu mu/biosla ilgili ne yapabilirim bir bilginiz var mı? stabil daha eski bir driver sürüm tavsiyesi de çok hoş olur.
Durumum yok ve cidden kartı iade etmek istemiyorum. Anakart versiyonum CLICK BIOS 1 ve bende resizable bar özelliği yok sanırsam veya ben bulamadım.
Legacy mode'u kapamama rağmen ekran alamadım şuan eski ekran kartımdayım ve tıkır tıkır çalışıyor.

Sistemim
16GB DDR4
Ryzen 3 1200
MSI A320M-A PRO
500W PSU
ARC A750.

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer
Bu kartta resize bar olması lazım diyorlar hocam ama ucuz aldıysan sknti olmaz kullanırsın yine eski sürücü bulamadın mi onu denesen

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yalın Şeker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kartta resize bar olması lazım diyorlar hocam ama ucuz aldıysan sknti olmaz kullanırsın yine eski sürücü bulamadın mi onu denesen
resize bar var evet kartta. ama ben biosta bulamıyorum ne yazık ki. eski driver deneyeceğim de bir öneri alayım ona göre hareket edeyim dedim ilk. saygılar

Bura.K

80+ Silver
Bir arkadaş CSM kapatıp 4G ve Resize Bar’ı acip temiz kurulum yapmış.
Resize Bar’ın nerede olduğunu bilmiyorum.

İsterseniz Intel Müşteri Hizmetleri görüşün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,470
Üyeler
151,554
Son üye
xlberxx
Top Bottom