Neler Yeni

Arctic Freezer 34 eSports Alınır MI?

Bahadır_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bahadır Eren Dinler
AMD R5 1600 AF için Arctic Freezer 34 eSports ( tek fanlı model) almayı planlıyorum. Sizce ideal mi ? Başka Soğutucu önerecekseniz lütfen snowman önermeyin . Dark Freezer x126 ve Arctic Freezer 34 eSports arasında kaldım . Dark Freezer x126 58 cfm iken Arctic Freezer 34 eSports modeli 67.56 cfm değerine sahip . Ayrıca darkın yanında arctic mx-4 termal macun alınca aynı fiyata denk geliyor . Sizce R5 1600 AF için Arctic Freezer 34 eSports uygun mudur . Daha önceki konularımdan sıcaklık değerlerini görebilirsiniz . Şimdiden teşekkürler.

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Ben şu an onun iki fanlı olanını kullanıyorum. Derecelerimde ciddi düşüşler oldu ve işlemcimi 4.2ghz overclockladım. Tek fanlı aldıktan sonra ilerki zamanlarda 2. fanı alıp duo yapabilirsiniz.

Bahadır_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bahadır Eren Dinler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben şu an onun iki fanlı olanını kullanıyorum. Derecelerimde ciddi düşüşler oldu ve işlemcimi 4.2ghz overclockladım. Tek fanlı aldıktan sonra ilerki zamanlarda 2. fanı alıp duo yapabilirsiniz.
İlerde 2. fan eklemeyi planlıyorum .

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796

Beyefendi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
furkan efendioğlu
hocam başka marka 12 cm fan ekleyebiliyor muyuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlerde 2. fan eklemeyi planlıyorum .
hocam başka 12 cm fan eklenebilir mi ?

Top Bottom