Neler Yeni

Arctic Sıvı soğutma kullanmak isteyenler için Özel Full Tower Kasa

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
Merhaba akradaşlar Sıvı soğutmada 360 ve 420-480mm En büyük Radyatörleri kullanan Arctic sıvı soğutma bildiğiniz üzere her kasaya takılmıyor ve Takılan kasalar Şuanda 10k üstünde Fiyat performans açısından Çok güzel bir kasa buldum 2 gün önce müşterime topladıktan sonra sizinle paylaşmak istedim. Kasanın detaylarını Video olarak atıcam Videoda 420mm arctic 3 tane 14cm lik fanı olan çok güçlü bir sıvı soğutma mevcut radyatör dahil fan ile birlikte toplam kalınlığı 6.9 cm olan parça Kasanın içine takıldığı halde anakart ile arasında 1 parmak mesafe kalıyor Müthiş bir durum İhtiyacı olan herkes alsın fiyatına bence kabul edilebilir.

Son düzenleme:

TTTezel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunay
Sizin yukarıdaki paylaşımınızdaki kasayı kastetmiştim zaten. Kendi araştırmalarıma göre radyatör kalınlığı 30mm olmalıymış ZOFOS Ultra için. bendeki radyatör kalınlığı 36mm kadar. Sanırım bu kasa benim için uygun olmayacak :/

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizin yukarıdaki paylaşımınızdaki kasayı kastetmiştim zaten. Kendi araştırmalarıma göre radyatör kalınlığı 30mm olmalıymış ZOFOS Ultra için. bendeki radyatör kalınlığı 36mm kadar. Sanırım bu kasa benim için uygun olmayacak :/
zofos ultra 420mm arctic çok rahat sığıyor. Zaten paylaştığım videoda arctic 420mm sıvı soğutma takılı kasaya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,935
Üyeler
156,406
Son üye
Vexlau
Top Bottom