Neler Yeni

Arduino firmware atılmıyor acil yardım

Merve

80+ Bronze
Arkadaşlar Selam ben direksiyon seti yapıyorum kendim tüm malzemeler geldi bi lehim atmadan deniyeyim dedim bağlantılarıyaptım potansiyometreyi arduino leonardoya bağladım mmjyo2 programından firmware atarken şöyle bir hata veriyor herşeyi doğru yaptıgıma eminim lütfen seebi nedir yardımıc olun
1631031016769.png
her

SUPRAA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Enes Ceylan
bende aynı şeyi yaşıyorum bunu bşlen bi allahın kulu yok mu ya

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dosyayı açarken bir hata ortaya çıkmış. Alıntıladığınız kodlarda bir yanlışlık olabilir.
Bu sorunla tek siz değil birçok kişi karşılaştı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,763
Üyeler
138,404
Son üye
Taklacibob
Top Bottom