Neler Yeni

ARGB Fan Onerisi 120mm

Drsağbırakmayan

80+ Bronze

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Mustafa
Ciddi misiniz hocam. Rampage'in nasil bir marka oldugunu hepimiz biliyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyata bakamadim ama lian li'nin infinity diye fanlari vardi. Abdullah agabey de kullaniyor.
Lianlinin tanesi 200-300 liraya fanı mı var?
Bir de o 3lü fan setine de 850 verilmez bence be :D ben yazın aldıklarımı 700e veriyorum bir de dörtlü benimki :D kontrolcü de ledli ha bu arada 300e Dark Easylink fanlar vaedı birbirine kablosuz bağlanabilen onlar kesin bakın derim

6 pin fanlar videodaki gibi çalışıyor 04.40tan sonra izlerseniz sese duyarlılık da var

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Salih İdris Can
Olm alın Gamepower Air turbine geçin lianli falan hikaye Abdullah kadar zenginseniz alın yoksa Orta halli bir şey alıp geçin

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Şunu da söyleyeyim 2-3 ayda bir kez ayarlayıp daha sonra kendi haline bırakıyorsunuz durumunuz varsa anakartınız çok da iyi değilse 2500-2600e argb destekli anakartlar var kendinizinkini satıp az para ekleyip alabilirsiniz Am4 anakartın ikinci eli güzel
Hocam maalesef anakarti satip yenisini alamam. Daha 1 ay oldu bunu alali zaten monitorde aldim fan disinda para cikmaz bu ay anca mart sonuna.

Lianlinin tanesi 200-300 liraya fanı mı var?
Bir de o 3lü fan setine de 850 verilmez bence be :D ben yazın aldıklarımı 700e veriyorum bir de dörtlü benimki :D kontrolcü de ledli ha bu arada 300e Dark Easylink fanlar vaedı birbirine kablosuz bağlanabilen onlar kesin bakın derim

6 pin fanlar videodaki gibi çalışıyor 04.40tan sonra izlerseniz sese duyarlılık da var
hocam simdilik bunu taksam calisir mi?

https://www.amazon.com.tr/Denetleyi...ds=argb+rgb+dönüştürücü&qid=1709030066&sr=8-1 bir adet 4 pin fan bağlantısı varsa anakartında yeterli fanları kullanabilirsin fanların her şeyi birbirine bağlanıyor her fanda bir çoklayıcı çıkıyor birbirine takıyorsun fanlar her türlü çalışır ışıklar hiç bir şekilde yanmaz bu attığım ürünü de alırsan kısıtlı bir şekilde ledleri kontrol edebilirsin ben de bunun farklı bir çeşidi var eğer diğerlerini almayıp bunu düşünürsen bana yaz ben modlarını gösterir video atarım 5-6 adet modu var ışıkları yakıyor mu yakıyor

Senin Anakartında Argb desteği yok bu fanlar 3pinli 5v kanalından güç alan Argb fanlar extra dönüştürücü ve kontrolcü alman gerekiyor.

Son düzenleme:

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Mustafa
Hocam maalesef anakarti satip yenisini alamam. Daha 1 ay oldu bunu alali zaten monitorde aldim fan disinda para cikmaz bu ay anca mart sonuna.
Bence ucuz bir şey alın geçin ben Kasım Aralıkta 1600e Asus A320 koymuştum bir hafta da satıldı diyebiliriz :D ki o zamanlar sıfırı 1750 lira falandı aynı paraya B450 bile vardı galiba dediğim gibi öyle çok özel model değilse koyun ilana ama uğraşmak istemezseniz 500-600e kumandalı kontrolcülü 6pin fanlar bile var yormayın kendinizi zamanla diğerinden alırsınız ben de bu saydıklarımın hepsi var modlarını ayrıntısını sormak istediğiniz bir şey varsa sorun ben ilk 6pinli kontrolcü seti kullandım sonra o 250 liralık şeyi aldım(yakındaysan yarı fiyatına verebilirim sonra Zalman Z sync sonra anakart güncelledim :D

hocam simdilik bunu taksam calisir mi?

Evet onu taksan çalışır ben sana modlarını atabilirim aynı fanları aynı dönüştürücüyü kullanıyorum Thermalrightın özelden yazabilirsin hoşuna giderse alırsın şimdilik sipariş verme akşam senin işi halledelim :D

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Bence ucuz bir şey alın geçin ben Kasım Aralıkta 1600e Asus A320 koymuştum bir hafta da satıldı diyebiliriz :D ki o zamanlar sıfırı 1750 lira falandı aynı paraya B450 bile vardı galiba dediğim gibi öyle çok özel model değilse koyun ilana ama uğraşmak istemezseniz 500-600e kumandalı kontrolcülü 6pin fanlar bile var yormayın kendinizi zamanla diğerinden alırsınız ben de bu saydıklarımın hepsi var modlarını ayrıntısını sormak istediğiniz bir şey varsa sorun ben ilk 6pinli kontrolcü seti kullandım sonra o 250 liralık şeyi aldım(yakındaysan yarı fiyatına verebilirim sonra Zalman Z sync sonra anakart güncelledim :D
Hocam yardimlariniz icin cok tesekkurler. Anakart degistirme gibi bir planim yok en gec 2 seneye komple sistem yenilerim zaten. Simdi bana fanlara hem guc verebilecek hemde yazilimsal olarak rgb kontrol edecek bir kontrolcu lazim. Ama herkes farkli birsey diyor inanilmaz kafam karisti. Ben aasagidakilerden birini mi almaliyim yoksa farkli birsey mi? Sizin elinizdeki kontrolcu ne onu alabilirim.

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Mustafa
Hocam yardimlariniz icin cok tesekkurler. Anakart degistirme gibi bir planim yok en gec 2 seneye komple sistem yenilerim zaten. Simdi bana fanlara hem guc verebilecek hemde yazilimsal olarak rgb kontrol edecek bir kontrolcu lazim. Ama herkes farkli birsey diyor inanilmaz kafam karisti. Ben aasagidakilerden birini mi almaliyim yoksa farkli birsey mi? Sizin elinizdeki kontrolcu ne onu alabilirim.
İlk ikisi hariç diğerleri işini görmez Deepcool olanı anlayamadım tam olarak nasıl kontrol edilecek ki o anakart bağlantısını göremedim ama büyük ihtimalle o da anakartında Argb bağlantısı istiyor 8-9a kadar sabret ben sana o 270lik şeyin videosunu atarım bende bundan var

Ekler

• IMG_9974.jpeg
    IMG_9974.jpeg
    1.5 MB · Hit: 11
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,540
Üyeler
141,309
Son üye