Neler Yeni

Arkadaşım sürekli bluetooth kulaklığıma bağlanıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Excavatör
Jbl 710bt kullanıyorum. Arkadaşım da denemek için kendi telefonuna bağlamıştı. O günden beri uyuzluğuna ben kulaklığı kullanırken kendi telefonuna bağlayıp dinlemek istemediğim müzikleri dinletiyor. Kulaklığımı özgürce kullanamıyorum. Arkadaşımın telefonundaki eşleştirmeyi nasıl kaldırabilirim?

yed4ever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf
Kulaklığa basılı mı tutunca, bir kombinasyonu var bütün eşleştirmeleri sifirlayabiliyorsunuz sonrasında kendi telefonunuzla tekrar eşleyip kullanabilirsiniz ben kendim SoundCore q10 kullanıyorum JBL de o kombinasyon nedir nasıl yapılır bilmiyorum tam olarak kullanma kılavuzu veya internette yazabilir, JBL 710bt eşleşmeleri sıfırlama tarzı aratırsanız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Excavatör
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklığa basılı mı tutunca, bir kombinasyonu var bütün eşleştirmeleri sifirlayabiliyorsunuz sonrasında kendi telefonunuzla tekrar eşleyip kullanabilirsiniz ben kendim SoundCore q10 kullanıyorum JBL de o kombinasyon nedir nasıl yapılır bilmiyorum tam olarak kullanma kılavuzu veya internette yazabilir, JBL 710bt eşleşmeleri sıfırlama tarzı aratırsanız.
Evet eşleştirmeleri kaldırmayı buldum umarım olmuştur. Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Salla bi tane ağzının üstüne. Bak nası dinliyo.
Denerim bi ara

Top Bottom