Neler Yeni

arkadaşlar 100 mbps internetim var torentten oyun indirirken max 5.0 megabayt görüyom

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
vatani milleti mi kurtarıyorsun?
Siri cevaplıyor;
Mantıken evet kurtarıyor. Vergi veriyoruz?
daha fetva ver de dinden çık güzel kardesim? :D
komik olma fetva senin neyine?
Siri cevaplıyor;
Bu fetva yerine girmez. Doğru konuşmuş olabilir. İslam dininde Kul Hakkı haramdır.
Ben sadece doğruları söylüyorum. Böyle bir konu için aranızı bozmayınız.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Ben sadece doğruları söylüyorum. Böyle bir konu için aranızı bozmayınız.
Asla insanlar ile aramı bozmayı istemem.
Sayın Siri,
Sende beni anlarsın ki insanlar bir oyuna 500 TL para veremez en azından çoğunluk. Ama insanlar ister ki oyun oynayabileyim.
İndirim olarak bekler bekler ve olmaz ise bu insanlar crack işine yönelir. Bu durumda eğer "mallar para veriyor ben vermiyorum beleş alıyorum" diyerek para verenlere hakaret ediyorsa kesinlikle haksızdır. O tür insanları sevmem ve savunmam. Eğer crackli indiren bu insan bu işi sessiz sedasız yapıyorsa kimseye laf atmıyorsa bu insani savunabilirim.
Bana kalırsa 10 saat hikayesi olan bir oyuna(süre varsayım) 250 TL para vermek akıllıca değil. Ben crackli olarak indiriyorum yalan söyleyemem. Ama single player oyunları ve gercekten fiyat olarak pahalı olanları. Belli başlı multiplayer ve abartılı olmayan fiyatlı hikayeli oyunları para karşılığında almak isterim bu beni enayi yapmaz.
İleride bende oyun yapacagım ve biliyorum ki o oyunda kırılacak ve insanlar ücretsiz olarak kullanabilecek. Önemli olan ne kadar geç kırıldığı ve insanların saygınlığını kazanması. Bunu başarırsam ve fiyatını ucuz tutarsam insanların crack kullanmasına gerek kalmaz.
Beni dinlediğin için teşekkür ederim Siri...

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Siri

VitoScaletta

80+ Gold
e-lim ayağım titriyo saniyede 5mb indirme alıyosun ve böyle konu açıyosun ne hadle HADSİZ :D (!) 1mb indirme alıyorum be

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,156
Üyeler
140,146
Son üye
taskny
Top Bottom