Neler Yeni

arkadaşlar 2 kulaklık arasında kaldı hangisi daha iyi

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
arkadaşlar 2 tane kulaklık arasında kaldım sizce hangisi daha iyi ben cs valoran t gibi rekabetçi oyunlar oynıyorum sizce hangisini almalıyim
1 https://www.itopya.com/steelseries-arctis-9-pc-kablosuz-bluetooth-siyah-oyuncu-kulakligi/
2 https://www.itopya.com/hyperx-cloud-ii-71-surround-kirmizi-wireless-gaming-kulaklik/
bide hyperx in fiyatı 1 500 - 1700 çivarı
Anlaşılan kablosuz bakıyorsun. İkiside işini görür. Birisini aldığın zaman tüh keşke ötekini alsaydım demezsin. Sana kalmış. Ben hyper x i onerirdim. İllaha bişey Öner dediğin için oneriyorum. Yoksa biri diğerinden çok daha iyi olduğu için değil.

ardasndr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
arda söndür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anlaşılan kablosuz bakıyorsun. İkiside işini görür. Birisini aldığın zaman tüh keşke ötekini alsaydım demezsin. Sana kalmış. Ben hyper x i onerirdim. İllaha bişey Öner dediğin için oneriyorum. Yoksa biri diğerinden çok daha iyi olduğu için değil.
saol

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Furkan
Fps oyunlari oynuyorsan ve yeni nesil kulaklik istiyosan hyperx ben kesinlikle hyperx alirdim hem cloud 2 kabloluya gore az daha gelistirilmis hemde ses seviyesi olsun kalitesi olsun baya guzel diye biliyorum

Mojo jojo

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,445
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom