Neler Yeni

Arkadaşlar 6700-6800TL MONİTÖR DAHİL HAZIR SİSTEM ÖNERİSİ

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
Bütçe
6800
Arkadaşlar bütçem 6700-6800Tl Monitör Dahil Pc Hazır sistem olması lazım ve Monitör ile kasa Aynı Siteden Olması lazım :)

!!!AÇIKLAMA!!! : Monitör İle Kasa Aynı Siteden Olmasının Sebebi Ailemi Netten Alışverişe Zor İkna Ettim Ve O yüzden Monitör Ve Kasa Aynı Siteden Olmak Zorunda

!!!AÇIKLAMA 2!!!:Genellikle Oyun Oynacağım Ve 5-6yıl Hiçbir Şekilde Değişiklik Yapamam(Ram Eklemesi Hariç)Şimdi Pc Almak Mı Yoksa Xbox Series S + Gamepass Mi?

NOT:BU HAFTA ALACAĞIM O YÜZDEN ACİL YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Atahan Gökçebay
Instagram
atahangokcebay
Steam
atahan22998 / mistik_0611
Twitter
atahangokcebay
Discord
mistik_0611#8025
Reddit
mistik_0611
Oyundan başka amacın yoksa konsol alman daha iyi olur.

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyundan başka amacın yoksa konsol alman daha iyi olur.
Sevgili Hocam,

Genellikle Oyun Oynuyorum Ve Ben Pc İstiyorum Pc İstememin Sebebi İse Hem Ödev Yapabilmek Phyton Adlı Programı Kullanabilmek Hemde Oyun Oynamak :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bütçem 6700-6800Tl Monitör Dahil Pc Hazır sistem olması lazım ve Monitör ile kasa Aynı Siteden Olması lazım :)

!!!AÇIKLAMA!!! : Monitör İle Kasa Aynı Siteden Olmasının Sebebi Ailemi Netten Alışverişe Zor İkna Ettim Ve O yüzden Monitör Ve Kasa Aynı Siteden Olmak Zorunda

!!!AÇIKLAMA 2!!!:Genellikle Oyun Oynacağım Ve 5-6yıl Hiçbir Şekilde Değişiklik Yapamam(Ram Eklemesi Hariç)Şimdi Pc Almak Mı Yoksa Xbox Series S + Gamepass Mi?

@TECHNO @zbabomen @epica59 @DENI2 Sevgili Arkadaşlar Yardım Ederseniz Çok Mutlu Olurum :)

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Sevgili Hocam,

Genellikle Oyun Oynuyorum Ve Ben Pc İstiyorum Pc İstememin Sebebi İse Hem Ödev Yapabilmek Phyton Adlı Programı Kullanabilmek Hemde Oyun Oynamak :)

@TECHNO @zbabomen @epica59 @DENI2 Sevgili Arkadaşlar Yardım Ederseniz Çok Mutlu Olurum :)
Sevgili Hocam,

Maalesef bu aralar ekran kartı stokları yerle bir bu yüzden alabileceğiniz en yüksek ekran kartı RX 560 olacaktır.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay

Samimi olmak gerekirse pc alsan oyun derdi çikar başina hadi alirsin diyelim bu aralar ekran karti sikinti en iyisi xbox series x al 250 tl ye mi ne bi yolla 1 yillik pass aliniyo ondan 2 yillik alirsin ödevlerinide internet kafeden halledersin xbox da 400 e yakin oyun var glb nerdeyse pc kadarda performans vericektir

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
Samimi olmak gerekirse pc alsan oyun derdi çikar başina hadi alirsin diyelim bu aralar ekran karti sikinti en iyisi xbox series x al 250 TL ye mi ne bi yolla 1 yillik pass aliniyo ondan 2 yillik alirsin ödevlerinide internet kafeden halledersin xbox da 400 e yakin oyun var glb nerdeyse pc kadarda performans vericektir
Sevgili Hocam,

Ben Genellikle Hatta Neredeyse İnternet Cafe'ye Hiç Giden Birisi Değilim.Genellikle Pc Olmadığı İçin Mobil Üzerinden Oyun Oynamaktayım

Telefon:Xiomi Redmi Note 9 Pro

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Sevgili Hocam,

Ben Genellikle Hatta Neredeyse İnternet Cafe'ye Hiç Giden Birisi Değilim.Genellikle Pc Olmadığı İçin Mobil Üzerinden Oyun Oynamaktayım

Int kafeden ödevlerinj halledersin yani

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
Sevgili Hocam,

@-RutHleSs- @DENI2 @TECHNO @zbabomen @Ckribrahim @EMREG @Vesemir Sevgili Abilerim Yardım Edin Lütfen:)

Int kafeden ödevlerinj halledersin yani
Sevgili Hocam,

BencePc Daha iyi Hocam Pc Almayı Tercih Ettim Çünkü Arkadaşlarım ile ancak oradan oynabilirm

Top Bottom