Neler Yeni

arkadaşlar ben gey miyim ?

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
nerden bu soruya kanaat getirdim bilmıyorum ulan dışarı çıkıyorum yüzüme bakan kız yok bi yere oturuyorum aynı
ailemle akrablarım diyo çok yakışıklısın diye dış görnüşünle istedigin yere girer çıkarsın diyo

ulan ben mı beceremıyorum kız avlamayı anlamadım nerde hata yapıyorum sapık gibi kızın yanına gidip hey selam insta versene diyemem ya...
sonra gitim tinderla bumble indirdim
(not bumble kızlar TAŞ GİBİ TAŞŞŞŞ YARISI ZENGİN ) ayarları fln hiç ellemedim bi baktım gelen kız istegi 0 ondan sonra sabah oldu ............ * uygulmasında 2 sinde de 40+ erkek sevgi göstermiş yazıo 1 tanesi ekledim herhalde arkadaş olmak falan istıyo lol falan yazıyordu lan adam gaymış bu uygulamarda hiç kız yok mu bakan en son çare tindera girdim yok yani...

yalan yok bende kendimi begenıyorum ama şu tipe bakmayan kız allah belasını versin

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-04-29 saat 02.05.25_0bd16328.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-29 saat 02.05.25_0bd16328.jpg
    49.3 KB · Hit: 161

theGladyator01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
HasHoca
nerden bu soruya kanaat getirdim bilmıyorum ulan dışarı çıkıyorum yüzüme bakan kız yok bi yere oturuyorum aynı
ailemle akrablarım diyo çok yakışıklısın diye dış görnüşünle istedigin yere girer çıkarsın diyo

ulan ben mı beceremıyorum kız avlamayı anlamadım nerde hata yapıyorum sapık gibi kızın yanına gidip hey selam insta versene diyemem ya...
(not bumble kızlar TAŞ GİBİ TAŞŞŞŞ YARISI ZENGİN ) ayarları fln hiç ellemedim bi baktım gelen kız istegi 0 ondan sonra sabah oldu ............ * uygulmasında 2 sinde de 40+ erkek sevgi göstermiş yazıo 1 tanesi ekledim herhalde arkadaş olmak falan istıyo lol falan yazıyordu lan adam gaymış bu uygulamarda hiç kız yok mu bakan en son çare tindera girdim yok yani...

yalan yok bende kendimi begenıyorum ama şu tipe bakmayan kız allah belasını versin
Ajaksnsksbsksbdjejsjsjsjshwjsbeksnsjs

The Semih

80+ Silver

Sabah sabah foruma giriyim dedim başlığa bak :D

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,786
İsim
Mehmet Aslan
Estağfurullah hocam biz i*neyiz
Hocam o profil fotoğrafı ne :kekw: Sabah sabah zaten 1 hücrem kalmış fotoğrafta robot sophia mı yoksa scarlett ablamız mı var anlayamadım algımı kaybettim:kekw:

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Mehmet
Önemli olan tip değil ki önemli olan kişilik gidip kızlarla konuşabiliyor isen illaki tavlarsin yine de olmuyor diyorsan başka kanallara bakmanı oneririm

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Furkan ŞENGÜL
la havle la havle

Uwinker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer Altuğ Özkan
:kekw: Niye yapamıyorumun cevabı foruma bu başlıkla konu açmanda saklı bence:kekw:

grasdiyas

80+ Silver

Bunu çöz dostum sana yol gösterecektir sonuçtarı ss at

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,047
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri