Neler Yeni

Arkadaşlar Bi Hata Yaptı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
osman aktürk
Arkadaşkar Kafam Güzel olsun Diye Daxtil ( İmla Düzeltici ) Çektim Neredeyse 5 Gün Olucak Kafadan Çıkamıyorum Ne tavsiye Edersiniz Hasteneye Gitmelimiyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
osman aktürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hastaneye gidecek durumda olsan Donanım Arşivi foruma girip osmannnaktrkk kullanıcı adıyla hesap açıp konu oluşturmazdın bence
ya Orası öyle tabide en son çare olarak artık onu yapıcaz kanka
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar büyük ihtimal beyin hücrelerime sinir sistemime acayip zararlar verdim sürekli dönüşüm yaşıyorum bence hastaneye gitmek en iyisi

Son düzenleme:

Hanaz

80+ Gold

arkadaşlar büyük ihtimal beyin hücrelerime sinir sistemime acayip zararlar verdim sürekli dönüşüm yaşıyorum bence hastaneye gitmek en iyisi
Acile git Ben dakstil çektim de

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kermit El-Memati

bu kafan güzel olunca mı aklına geldi? Öncesinden hesaplayamadıysan Dakstilin sana kötü bir etkisi olmammış aksine beynin fişek olmuş fişeeek piyuuuuuuğğğ buuuuuuğm

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,985
İsim
uwu
Arkadaşkar Kafam Güzel olsun Diye Daxtil ( İmla Düzeltici ) Çektim Neredeyse 5 Gün Olucak Kafadan Çıkamıyorum Ne tavsiye Edersiniz Hasteneye Gitmelimiyim
Hocam bı yerde denesene çıkmıyorsa kat kat çek +20 santim yap Karabükte kılıç savaşında Türkiye'yi temsil et onlara Türk gücünü göster aslanım (!)

Hastaneye gitsene ne bekliyon

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kermit El-Memati
Hocam bı yerde denesene çıkmıyorsa kat kat çek +20 santim yap Karabükte kılıç savaşında Türkiye'yi temsil et onlara Türk gücünü göster aslanım (!)

Hastaneye gitsene ne bekliyon
yok ya hastane evine uzaksa ambulans çağırsın zaten mazot kaç para? Ambulansı ara dakstil çekip zehirlendim de, 112 şaşırır zaten akşam da show habere malzeme olursun izleriz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
osman aktürk
Acile git Ben dakstil çektim d
yok ya hastane evine uzaksa ambulans çağırsın zaten mazot kaç para? Ambulansı ara dakstil çekip zehirlendim de, 112 şaşırır zaten akşam da show habere malzeme olursun izleriz

knk dalga geçmeyin harbiden çok kötüyüm nasıl atlatabilirim bu durumu zararsız

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı
Hastaneye git soru sorma artık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR