Neler Yeni

Arkadaşlar bu m2 ssd alınır mı?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Ekran Görüntüsü (4).png

4 farklı SSD var. Sonuçlar bu. Yanlış anlamayın da sanki Samsung her ürünün arkasında duruyor gibi bir imaj veriyorsunuz da, en son Samsung bir TV aldığımda kendileri ile mahkemelik olmuştum iade ettirene kadar. Adı Samsung işte. Kingston da Kioxia da gayet iyi SSD ler

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Arda doğan
Alıntıyı görüntüle
4 farklı SSD var. Sonuçlar bu. Yanlış anlamayın da sanki Samsung her ürünün arkasında duruyor gibi bir imaj veriyorsunuz da, en son Samsung bir TV aldığımda kendileri ile mahkemelik olmuştum iade ettirene kadar. Adı Samsung işte. Kingston da Kioxia da gayet iyi SSD ler
Sebep neydi acaba iade sebebi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Ben kötü demiyorum ama samsung daha iyi bunu ister kabullenin ister kabullenmeyin orası beni ilgilendirmez ben samsung önerdim arastırmalarımı sundum gerisi kişiye kalmış

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Smart Tv almıştım. 2 saat sonra görüntü gitti. Tv deki led lambası yanıyor kumandayi algılıyor ama goruntu vermiyordu. Servis geldi götürdü. Dedim ki açtırmam tamir ettirmem. Bir günlük tv sonuçta. Ya paramı versinler yada değişim yapsınlar. Servis değişime uygundur raporuna rağmen Samsung müşteri hizmetleri iade kodu olusturmadi. Teknosadan almıştım ama sonunda iade edip tutar kadar teknosa çeki alip yine teknosadan yine Samsung almıştım :) Sizle uğraşmak güzel oluyot demiştim

Top Bottom